ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

На Хмельниччині діти, хворі на цукровий діабет, отримали інсулінові помпи

Суспільство 2171

Щоправда, поки що це лише троє з 230 хворих неповнолітніх Хмельницької області, які хотіли б їх мати

Такі результати всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», волонтери якої вже шість років поспіль збирають і передають гроші тим, хто їх потребує.
У Хмельницькому збір добровільних благодійних внесків для дітей, хворих на цукровий діабет, розпочався на День Перемоги, а закінчиться 15 травня. Як і зазвичай, він відбувався у два етапи: збір коштів у школах, лікарнях, підприємствах, громадських організаціях та – на вулицях міста. Загалом до Хмельницької області надійшло майже півтисячі спеціальних скриньок, у котрі кожен бажаючий міг покласти свій посильний грошовий внесок. Його суму кожен визначав сам.
За словами куратора хмельницького штабу благодійного фонду «Серце до серця» Наталії Шмурікової, з кожним роком спостерігається збільшення суми зібраних коштів. «Якщо у 2009 році вона становила приблизно 60 тисяч гривень, – каже Наталія Сергіївна, – у 2010 – 85 тисяч гривень, то у 2011 – вже 95 тисяч».
Загалом наша область посіла 16 сходинку у рейтингу зібраних грошей. Перше місце, як не дивно, здобула не багатомільйонна столиця, а наша сусідка – Вінничина. На зібрані гроші для хворих дітей, віком 2 3 і 5 років придбали 3 пристрої для дозованого введення інсуліну. Вартість кожного – понад 30 тисяч гривень. Проте, як запевнив голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік, якщо наступного року Хмельниччині вдасться «піднятися» на 10 сходинку, він презентує нам ще один апарат від себе.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую