ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Декілька вибухівок, пістолети, патрони для автомата

Суспільство 2171
Фото: pravdu.com.ua

Ось неповний перелік того, що вилучили хмельницькі правоохоронці у групи людей, яких підозрюють у крадіжках та розбійних нападах

Шестеро підозрюваних поверталися до Хмельницького з Кам'янця-Подільського, де, за версією досудового слідства, поцупили з автомобіля ноутбук. Працювали, кажуть правоохоронці, «професійно». Мали спецпристрій, яким відчиняли автівки з сигналізацією. Коли власник залишав дорогу іномарку, один із підозрюваних стежив за ним, а інші – «працювали». «Щоб затримати шістьох подолян, розробили спеціальну операцію, - каже начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук.- Задіяли не лише працівників ДАІ, а й спецпідрозділ «Сокіл». Нині всі затримані перебувають під вартою та дають свідчення. Розповідають навіть про такі злочини, які нам невідомі, осікльки потерпілі не зверталися до міліції».

У затриманих вилучили маски, понад 300 набоїв до автомата Калашникова, три пістолети, декілька тротилових шашок. Згодом провели ще й обшук квартири одного із затриманих, де знайшли іще понад сто патронів різного калібру та одну тротилову шашку.

Поки що чоловіків підозрюють у скоєнні 16 різних злочинів на території Хмельниччини. Але, за версією досудового слідства, шестеро затриманих можуть бути причетними й до правопорушень у сусідніх областях – Чернівецькій та Вінницькій.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую