ye-logo.v1.2

На запчастини - тільки автомобілі

Суспільство 2185
Фото: Фото з архіву учасників автопробігу.

Під такою назвою у Хмельницькому стартував національний автопробіг у рамках міжнародної кампанії «16 днів протидії гендерному насиллю».

Учасники автопробігу намагалися привернути увагу подолян до проблеми нелегальної торгівлі людськими органами. І хоча, за словами керівника консультативного центру з протидії торгівлі людьми Вадима Яцишена, за останні 10 років у Хмельницькому не виявлено фактів торгівлі людськими органами, попередити ситуацію та ознайомити громадян із законодавством та усіма аспектами справи – не завадить. «Закон України «Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людини», який діє в нашій країні уже 12 років забороняє укладення угод, щодо купівлі-продажу органів або інших анатомічних матеріалів людини, за винятком кісткового мозку, – зазначив Вадим Яцишен. – Люди не розуміють наскільки це небезпечно. Думають, якщо продати нирку, то можна отримати за неї величезні гроші. Насправді ж, людина отримує від 2 до 8 тисяч доларів, але не враховує, що підтримка здоров’я в Україні коштує більше 80 тисяч гривень. Можу також додати, що операції та післяопераційна допомога надається лише п’ятьма медичними центрами в Україні. У підсумку близько половини донорів вмирають протягом кількох років». Вадим Яцишен акцентував також увагу на численній кількості фізіологічних і моральних проблем.
Учасники акції також нагадали, що в Хмельницькому працює консультативний центр по запобіганню торгівлі людьми та донорськими органами. Його телефон: 61-63-71.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую