ye-logo.v1.2
4 Липня, 2020

Солодощів багато не буває

Суспільство 4095
Фото: Олександра НІКІТІНА

Кореспонденти газети «Є» поцікавилися, що кладуть до яскравого новорічного пакунка виробники солодощів

Всі ми робимо подарунки. І день подарунків – це, звичайно, Новий рік, бо щедрий Дід Мороз приносить їх усім, хто вірить у дива. Але й дорослим не слід забувати про пакуночок з солодощами, яким, зазвичай, обдаровують на свято і своїх дітей, і припасають для походу в гості. У передсвяткові дні в магазинах вибір новорічних та різдвяних подарунків — надзвичайно великий. І з кожним роком виробники йдуть на усілякі хитрощі, аби привернути покупця саме до свого: окрім цукерок, додають туди іграшки, сюрпризи, роблять коробки у вигляді звірят і навіть замків... А от що із солодощів виробники кладуть всередину, дізнавалися кореспонденти «Є», заглянувши всередину пакунків.

Справді, нині в магазинах є чимало подарунків, які поєднують в собі солодощі та іграшки або просто цікаві дітям речі. Вони, щоправда, дорожчі від звичайних наборів солодощів. Ціни на них коливаються від 50 до 100 гривень.

Але для експерименту ми купили п'ять стандартних солодких подарункових наборів відомих українських виробників без іграшок. Вибирали приблизно з однаковою вагою солодощів. І зупинили свій вибір на солодких наборах середньої ціни в межах 30-40 гривень. Згідно з нашим опитуванням, саме стільки дозволить витратити на солодкий подарунок середньостатистична сім'я. Подарунки купували у супермаркеті. Ціни на них подаємо, враховуючи передноворічні знижки.

Перше місце за оригінальне оформлення отримав подарунок від «Конті» у вигляді книжки (повна назва - «Книга «Священна історія»), вагою 470 грамів. На пакунку є надрукована невеличка колядка. Вартість - 37,78 гривні. Лідер — у нашому рейтингу. Перше місце отримав за оригінальне оформлення. Більшість відзначили, що таку коробку можна використовувати в подальшому як, наприклад, шкатулку. Солодощі також сподобалися, як такі, що підійдуть і малим дітям, і дещо дорослішим, оскільки там є і шоколадні цукерки, печиво і «смоктушки».

Подарунок від «АВК» (набір № 8 «Ялинка») важить 506 грамів. Пакунок містить напис, що в середині 70 відсотків шоколадних цукерок та сюрприз. Як виявилося, це магнітна закладка.
Вартість - 36,50 гривні. У середині є печиво, вафлі, пакетик з жувастиками, багато шоколадних цукерок. Споживачі відзначили розмаїття солодощів, а тому за складом він розділив перше місце з «Конті». А от оформлення пакунка відзначили як занадто простувате.

Подарунок від «Рошен» у вигляді великої цукерки (Повна назва «Набір подарунковий № 5 «Святкова цукерка від «Рошен») містить 405 грамів солодощів. Вартість - 32,77 гривні. Друге місце за оформлення та складом подарунка. Такою великою цукеркою, як відзначили споживачі, можна навіть прикрасити ялинку. Склад подарунка теж багатьом видався збалансований, оскільки тут є і шоколадні цукерки, і желейні, і вафлі.

Подарунок від шоколадної фабрики «Україна» «Дракон», звісно ж, у вигляді символа 2012 року. Вага — 407 грамів. Вартість - 37,26 гривні. Третє місце за складом подарунка і третє за його оформленням. Тут є шоколадний заєць та Дід Мороз і виключно шоколадні цукерки, схожі на трюфелі, тому сподобався любителям саме такої продукції. А зовнішній вигляд більшість оцінили як доречний для року Дракона.

Подарунок від «Житомирських ласощів» «Кошик новорічний» містить 400 грамів солодощів. Вартість - 34,50 гривні. Розділив місце з подарунком попереднього виробника. Знайшов свої прихильників, бо містить багато шоколадних цукерок, а от оформлення з намальованими зайчиками декому нагадало про символ року, що минає, - Кроля.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую