ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

ЧУТКИ ТА КОМЕНТАРІ: Проблеми з водою у хмельничан будуть чи є?

Суспільство 2140 1

Протягом останніх днів березня місяця по місту пішли чутки про те, що знову буде відсутня вода по причині виникнення чергових аварій на Чернелівському водогоні

Сьогодні вранці у кранах хмельничан знову пропала вода. За чутками води не буде два дні.  - пише портал vsim.ua, посилаючись на своє джерело. " Води уже нема. Виходив здому рано, то вона ще була. А зараз говорив з рідними, то кажуть, що на Зарічанській води нема, - розповідає хмельничанин Юрій" - йдеться далі в повідомленні.

З цього приводу МКП “Хмельницькводоканал” офіційно заявляє, що аварія, яка сталася 18 березня, усунута вчасно і що роботи виконані якісно, незважаючи на складність аварії (Аварійні бригади підприємства 19 березня до 2 год. 30 хв. завершили ремонт аварійної ділянки Чернелівського водогону і розпочали процедуру наповнення води у резервуари).
  Перебоїв з постачання води у місто не передбачається.   "Що стосується зловмисників, які розповсюджують неправдиву інформацію, яка породжує паніку у населення і призводить до надмірного розбору води та змушує підприємство працювати у більш напруженому ритмі, то ними, у разі виявлення, займатимуться відповідні правоохоронні органи" - йдеться в офіційному повідомленні "Хмельницькводоканалу"

Коментарі:

Віктор 20.03.2012 13:51

були, є і будуть проблеми з водою. Тому що для комплексного ремонту потрібен час тиждень а можливо і більше, але таке місто як Хмельницький не може на такий термін залишатись без води, ви лишень подивіться який кіпіш піднімає народ коли день води немає. а що буде коли тиждень. а чернілевка, якщо вірити словам СИМчишина зі СВОБОДИ побудована із якимись там порушеннями, якими? якщо чесно не памятаю, але це не одноразово обговорювалось на засідані міської ради, та й  в інтернеті були десятки матеріалів на цю тему. зрештою мені здається... це потрібно запитати в хмельничан чи готові вони сидіти сім-10 днів без води аби зробили на чернілевці капітальний ремонт (але тут теж злободенне питання - БЮДЖЕТ? на будь-який ремонт потрібні гроші, ось, а де їх взяти? Це ж не Свободівцям гомоніти про порушення. ОСЬ-так ось висловив свою точку зору. а так! Питання відкрите для обговорення...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую