ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

У 2012 році Хмельницькій області прогнозують катастрофи

Євгеній Дорофєєв Суспільство 3161

Хмельницька область може бути однією з найбільш уразливих до природних і техногенних катастроф в 2012 році, прогнозують у МНС.

В Україну за статистикою останнього десятиліття виникає від 110 до 140 надзвичайних ситуацій, викликаних природними факторами (дощі із сильним вітром, шквали, град, смерчі, повені).
Збитки від них становлять 80% -90% від суми збитку в результаті всіх надзвичайних ситуацій разом узятих. Як правило, більшість з них обумовлено метеорологічними факторами, розповіли в МНС.
- За останні 15 років щорічно фіксується від 38 до 87 надзвичайних ситуацій гідрометеорологічного характеру, при цьому, починаючи з 2000 року відзначається їх поступове зменшення в порівнянні з 1997-1999 роками, - каже директор Департаменту цивільного захисту МНС Василь Квашук.
За даними Українського Гідрометцентру за останні 20 років частіше небезпечні метеорологічні явища спостерігалися в Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Херсонській областях та в Автономній Республіці Крим.
Цього року зберігається висока ймовірність лісових і степових пожеж, зокрема в південних, центральних і східних територіях країни. Пожежонебезпечний період триватиме протягом квітня - жовтня, а найбільша кількість пожеж виникне в липні - серпні.
Крім цього, не уникнути і неприємностей, викликаних геологічними факторами, прогнозують МНСники. 

http://www.vsim.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую