ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

У пошуках легких грошей

Суспільство 1736

У пошуках легких грошей двоє мешканців Хотинського району Чернівецької області, «озброївшись» електронними пристроями для сканування сигналізації автомобілів, приїхали у місто над Смотричем, але «вилазка» їм не вдалася, адже місцеві правоохоронці спрацювали на випередження і затримали зловмисників «

До Кам’янця-Подільського зловмисники приїхали на автомобілі молодшого, 24-річного молодика, а старший, 35-річний чоловік, як він сам стверджує, приєднався до нього, щоб тільки подивитися, як усе це робиться. 
«Працювали» вони на великих автостоянках, розташованих поблизу супермаркетів — серед численних автівок зловмисники залишались непоміченими. Орієнтувалися на дорогі іномарки, в яких стовідсотково можна було поживитися чимось цінним.
За збігом обставин, останньою жертвою зловмисників став їхній земляк із Буковини, який приїхав до одного із гіпермаркетів Кам’янця-Подільського за покупками. Як тільки чоловік відійшов від автомобіля, кримінальний дует одразу приступив до діла: один став «на шухері», а інший за допомогою сканера безперешкодно проник у салон автомобіля, де лежала чималенька сума — близько чотирьох з половиною тисяч гривень. Безтурботний власник просто забув гроші в салоні, тож за декілька хвилин повернувся і застав злодіїв «на гарячому».
Чоловік почав наздоганяти зловмисників і був приємно здивований, коли на підмогу йому прийшов цілий наряд міліції — правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що в місті «працюють» заїжджі «сканеристи», і спрацювали на випередження. 
Зловмисники ж продовжували втікати, розкидаючи по дорозі награбоване, але за кілька десятків метрів таки були затримані. З місця події працівники міліції вилучили два електронні пристрої, за допомогою яких крадії сканували сигналізації автомобілів.
Як з’ясувалося згодом, незадовго до скоєння грабежу чоловіки таким же способом непомітно проникли ще у дві іномарки, звідки поцупили гроші та цифровий фотоапарат. Наразі обоє перебувають під вартою, стосовно них порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Слідство у справі триває. Належну міру покарання для зловмисників визначить суд.

За матеріалами СЗГ УМВСУ в Хмельницькій області  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую