ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Володимир Кличко запрошує дітей у літній табір (ВІДЕО)

Суспільство 5223

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Хмельницькі дітлахи мають змогу відпочити "Майстерні успіху". Фонд братів Кличків допоможе у цьому!

Абсолютний чемпіон світу Володимир Кличко особисто запрошує до дитячого загальноосвітнього табіру «Майстерня успіху», який є одним з проектів Благодійного Фонду братів Кличко. У табір мають шанс потрапити діти від 11 до 15 років.

Умови конкурсу на участь у «Майстерні успіху»
БО «Фонд братів Кличків» надалі – Організатор, оголошує всеукраїнський конкурс серед підлітків. 
Мета Конкурсу:
• пошук та підтримка обдарованих дітей;
• створення умов для їх подальшої творчості;
• сприяння професійному самовизначенню підлітків;
• активізація творчої діяльності школярів.
Учасники конкурсу.
До участі у конкурсі запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх навчальних закладів України віком 11-14 років (надалі "Учасники конкурсу").
Конкурс проводиться на території України і триває з 10 травня до 15 червня 2012 року.
Умови Конкурсу.
Учасники конкурсу мають до 15 червня 2012 року заповнити он-лайн анкету на промо-сайті конкурсу  До анкети додати фото, відео, аудіо або текстові матеріали, що висвітлюють будь-який талант дитини. Також, до анкети можна додати копії документів, які посвідчують досягнення дитини: грамоти, рекомендаційні листи, інші нагороди.
Табір працюватиме з 9 до 23 серпня в Пущі-Водиці під Києвом. Тут дітвора не лише насолоджуватиметься приємним, але й з користю проведеним дозвіллям. Учасники поділяться на команди за інтересами і протягом двох тижнів навчатимуться в студіях кіно-, фотомистецтва, ЗМІ, винаходів, естради, спорту, стратегій. Кожна збірна визначить для себе соціально значущу справу, якою й займатиметься протягом зміни. На завершення табору діти мають представити результати своєї півмісячної роботи.
“Ми допоможемо енергійним, талановитим дітям, у тому числі з соціально вразливих сімей, розкрити власний творчий потенціал, проявляти інтерес, ініціативу, повірити у власні сили, навчимо бути відповідальними, працювати в команді. Ми запропонуємо учасникам табору модель самостійного життя, де дорослі будуть не направляти та виправляти, а підтримувати дітей”, — каже Володимир Кличко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую