ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

В Хмельницькому розмальовують писанки висотою чотири і три метри

Суспільство 2293

На Парад вишиванок у Києві хмельничани готують дві велитинські писанки. Їх розмалюють майстри із Самчиків

Вчора художній колектив розпочав роботу над розписом велетенської писанки, розміром 3 на 4 метри, яка буде головним атрибутом делегації міста Хмельницького та Хмельницької області у Параді вишиванок, що відбудеться 24 серпня, в День незалежності України, у місті Києві. Наше місто братиме участь у цьому масштабному заході відповідно до Меморандуму, підписаному Хмельницькою міською радою та громадською організацією “Столичні ініціативи”.
За рішенням журі та на думку робочої групи міської ради з підготовки та участі нашого міста у Параді вишиванок переможцями конкурсу стали автори ескізу, відомі на теренах нашої області та в Україні майстри народного мистецтва з села Самчики Старокостянтинівського району - заслужений майстер народної творчості України Олександр Пажимський та Віктор Раковський. Тож, диво-писанка Хмельниччини буде розписана традиційним Самчиківським розписом, який славиться своїми диво-квітами, диво-птахами та кониками, козацькими мотивами.
Вже проведено певні підготовчі роботи і сьогодні художня бригада з самчиківських майстрів та хмельницьких художників - викладачів дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва на чолі з авторами ескізу Олександром Пажимським і його колегою по цеху директором Самчиківської школи традиційного народного мистецтва Віктором Раковським розпочнуть нанесення малюнку на макет писанки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую