ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Двадцятий випускний прикордонників: розкидані гроші, “золоті погони” і авто-шоу

Суспільство 2818 2

Цього року Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького випустила 334 прикордонника, серед яких 41 “червонодипломник”

Як зазначив міський голова Сергій Мельник, випуск у цьому вузі — один із найяскравіших святкових моментів, які відбуваються у нашому місті.
Звісно, з нагоди ювілею відбулася й “роздача слонів”: почесні грамоти та цінні подарунки отримали кращі представники цього навчального закладу.
Традиційно, новоспечені офіцери поклялись надійно захищати кордони рідної землі, жбурляли жменями монет на радість малечі, які вдосталь назбирали на морозиво та інші ласощі. А дівчата мали нагоду не тільки привітати прикордонників зі святом, але й заробити на цьому: дотримуючись власних традицій, під погони кожен офіцер приховав чималу суму.
Ввечері у місті можна було спостерігати за тим, як кружляють автівки з офіцерами-випускниками, які за допомогою клаксонів намагалися привернути увагу перехожих і розділити з ними свято.
 

Коментарі:

Алексей 27.06.2012 17:01

Руслан, полностью с Вами согласен. Они кричали так, будто войну выиграли...обезьяны в джунглях и то себя культурней ведут, они по деревьям лазят потому что такова их природа, а эти особи лазят по машинам, просто смотришь на это все и понимаешь, что нас на границе будут "ОХРАНЯТЬ" эти "ЛЮДИ". Я думал день ВДВ наступил раньше обычного... пьяные идиоты, по другому не назовешь...

Руслан Васльевич 27.06.2012 16:50

"привернути увагу перехожих і розділити з ними свято."Був на той момент у центрі міста і бачив це збіговисько аборигенів а не майбутніх офіцерів.Крики і писк із вікон автомобілів,розпитя алкоголю на вулицях,дівчата-курсанти рухаючись до парку повилазили із вікон авто,кричали,шум,гам.І знаєте я не знав що відповісти своєму маленькому сину,на питання чого вони кричать і так себе ведуть.Свято святом але є якісь рамки поведінки,і на що дивилося ДАІ,коли водії грубо порушували правила ПДР.   

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую