ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Хмельницькі пенсіонери в липні отримають більшу на шість гривень пенсію

Суспільство 1712

З першого липня особам, які втратили працездатність, підняли пенсії на шість гривень Наступне підвищення буде з першого жовтня, але вже на 12 гривень.

Управління Пенсійного фонду України у Хмельницькому зробило черговий перерахунок пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму, встановленого законом про держбюджет на 2012 рік, для осіб, які втратили працездатність. З першого липня розмір мінімальної пенсії становить 844 гривні, що на шість гривень більше порівняно з першим квітня поточного року.

Працюючим пенсіонерам такі перерахунки не проводяться. Тому для уникнення будь-яких непорозумінь пенсіонери зобов’язані повідомляти управління про прийняття на роботу, звільнення з роботи та зміни в складі сім’ї. Особам, котрі отримують пенсії на дітей та (або) недієздатних осіб, підвищення встановлюється незалежно від одержуваного доходу.
 

Надалі розмір підвищення буде здійснюватися в такій послідовності: 1 жовтня – на 12 грн (до 856 грн) та 1 грудня – на 28 грн (до 884 грн). Загалом упродовж 2012 року рівень соціального життя та добробуту громадян буде підвищено на 62 гривні.
 

Крім того, з 1 липня 2012 року поетапно буде переглянуто розмір пенсій військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу, які залишили службу: в липні — на 11%, в вересні – на 23%, а в січні 2013 року – ще на 36%. Такий перерахунок буде здійснено з метою ліквідації розриву між пенсіями військовослужбовців, які залишають службу сьогодні, і тими, хто це зробив раніше. В середньому розмір їх пенсії зросте на 165 грн.
 

Також, відповідно до постанови КМУ №1210, у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму збільшено пенсії інвалідам війни, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в інвалідів І групи — 285% (2 405 грн), ІІ групи — 255% (2 152 грн), ІІІ групи — 225% (1 899 грн) прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. 

http://vsim.ua/

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую