ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Хмельничанин «замовив» свою подругу, оскільки вона не захотіла придбати йому автомобіль

Суспільство 1512

Замовний розбійний напад хмельницькі міліціонери розкрили у лічені години

Молодий чоловік перебивався випадковими заробітками, зокрема, мав досвід роботи у міських службах таксі, але через захоплення азартними іграми грошей у нього ніколи не водилось. Натомість, на його думку, вони були у його 32-річної знайомої. Жінка тяжко працювала на продуктовому ринку і копійку до копійки складала, щоб і товар закупити, і на прожиття з маленькою дитиною щось вистачило. 
Потерпіла спочатку пристала на прохання 30-річного чоловіка кредитувати того на купівлю автомобіля, коли ж побачила, який транспортний засіб мав намір придбати товариш, відмовила. Жінці здалось, що авто стільки не коштує, та й в останню мить вирішила, що молодик не зможе повернути їй вчасно кошти. 
Оскільки іншого способу знайти грошей на автомобіль у нахаби не було, він вигадав зловісний план їх отримання саме від своєї товаришки. Тим більше, був переконаний, що вони у неї таки є, бо ж обіцяла дати. 
Своїм планом він поділився із 20-річним знайомим, колишнім колегою по таксі. Він пообіцяв хлопцеві половину, якщо той втілить його у життя. Вони тиждень слідкували за молодою жінкою, після чого молодший зловмисник підстеріг потерпілу, коли вона виходила з квартири. Вдарив її кулаком в обличчя та, погрожуючи ножем, став вимагати гроші. Запропоновані жінкою 9 тисяч гривень нападника не задовольнили, він почав вимагати ще. Вона зателефонувала родичу і попросила терміново позичити їй якомога більшу суму, але у того було всього тисяча гривень, яку він і привіз. 
Поки вони чекали родича, нападник змусив жінку вирізати отвори для очей у доньчиному капелюшкові та одягнув його на голову, щоб та не змогла його впізнати. А вже потім навіть запропонував обтерти їй кров з обличчя та прикласти мокрого рушника до синців. 
Організатор та замовник злочину був у повному розчаруванні — мало того, що сума викрадених коштів була у десятки разів меншою за заплановану, то ще й виконавець виявився кмітливим і одразу забрав з його частини заборговані старшим товаришем кілька тисяч. 
Скористатися грішми зловмисники так і не змогли — їх затримали впродовж доби. Наразі і один, і другий поступово приходять до тями від усвідомлення скоєного та невідворотності покарання. За частиною 3 статті 187 «Розбій, поєднаний з проникненням у житло» Кримінального кодексу України обом загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую