ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

ПОДРОБИЦІ. Нападник хотів відібрати автомат Калашникова у солдата-строковика

Ігор Мазура Суспільство 2509
Солдат Вадим Кирилюк відбив напад зловмисника, який намагався заволодіти його штатною зброю
Солдат Вадим Кирилюк відбив напад зловмисника, який намагався заволодіти його штатною зброю. Фото: novini.net.ua

Як у кіно: серед ночі на караульного Вадима Кирилюка напав чоловік з ножем у масці. А вояк згадує тренування зі східних єдиноборств і дає нападнику відсіч.

На Хмельниччині думають над винагородою для солдата-строковика Вадима Кирилюка, який захистив склад інженерних боєприпасів.  24-річний Вадим Кирилюк був на варті і дав відсіч нападникові з ножем.  До призову хлопець працював учителем фізики у школі, в армію його забрали два місяці тому, і своєю сміливістю він здивував товаришів по службі і порадував командування. 
Вадим Кирилюк, солдат військової частини 1107:
- Він був набагато менший за мене і мабуть поняв, що не справиться, і почав тікати. Я побачив, як він тікав за угол, а зарядив патрон в патронник в зробив вистріл вгору.
Нападник хотів відібрати автомат Калашникова та 60 набоїв, кажуть військові.
Ігор Піголь, солдат військової частини 1107:
- Вадим врятував не лише-от просто пост, він врятував абсолютно усіх людей, які-от приїхали після цього, бо як ситуація розвернулась, якби, не дай Бог, він би не зміг цього зробити, людина, яка би забрала в нього зброю, мало лі, як вона дальше розпоряджалася цією зброю.
Зловмисник, коли тікав, порізав шию колючим дротом, втратив багато крові. Його у важкому стані привезли в реанімацію і прооперували
Олег Красовський, заввідділення анестезіології та інтенсивної терапії Кам'янець-Подільської лікарні:
- Стан хворого розцінюється як задовільний. В принципі, зараз життю його нічого не загрожує, він переведений для подальшого лікування в хірургічне відділення.
В міліції особу нападника встановили. Порушено кримінальну справу. У Вадима після трьох ножових поранень правиця - на підв'язці. Відновитися морально допомагає родина. А пишається - вся армія.
Сергій Мальченко, начальник Кам'янець-Подільського гарнізону:
- Він повів себе як герой, виконав усі вимоги статуту. А батькам велике спасибі за те, що вони його виховали таким патріотом і настоящим солдатом, яким він є. Після виздоровлення його чекає приємний сюрприз від командирів його частини і мене, як начальника гарнізону.
Щоправда, якими будуть подарунки відважному солдатові ще не вигадали.

В. Клименко, О. Цинтила, О. Сергєєва, О. Шурін, М. Соколик, Новини, ТК "Інтер", Хмельницька область 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую