ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

ПОДРОБИЦІ. Нападник хотів відібрати автомат Калашникова у солдата-строковика

Суспільство 2653
Солдат Вадим Кирилюк відбив напад зловмисника, який намагався заволодіти його штатною зброю
Солдат Вадим Кирилюк відбив напад зловмисника, який намагався заволодіти його штатною зброю. Фото: novini.net.ua

Як у кіно: серед ночі на караульного Вадима Кирилюка напав чоловік з ножем у масці. А вояк згадує тренування зі східних єдиноборств і дає нападнику відсіч.

На Хмельниччині думають над винагородою для солдата-строковика Вадима Кирилюка, який захистив склад інженерних боєприпасів.  24-річний Вадим Кирилюк був на варті і дав відсіч нападникові з ножем.  До призову хлопець працював учителем фізики у школі, в армію його забрали два місяці тому, і своєю сміливістю він здивував товаришів по службі і порадував командування. 
Вадим Кирилюк, солдат військової частини 1107:
- Він був набагато менший за мене і мабуть поняв, що не справиться, і почав тікати. Я побачив, як він тікав за угол, а зарядив патрон в патронник в зробив вистріл вгору.
Нападник хотів відібрати автомат Калашникова та 60 набоїв, кажуть військові.
Ігор Піголь, солдат військової частини 1107:
- Вадим врятував не лише-от просто пост, він врятував абсолютно усіх людей, які-от приїхали після цього, бо як ситуація розвернулась, якби, не дай Бог, він би не зміг цього зробити, людина, яка би забрала в нього зброю, мало лі, як вона дальше розпоряджалася цією зброю.
Зловмисник, коли тікав, порізав шию колючим дротом, втратив багато крові. Його у важкому стані привезли в реанімацію і прооперували
Олег Красовський, заввідділення анестезіології та інтенсивної терапії Кам'янець-Подільської лікарні:
- Стан хворого розцінюється як задовільний. В принципі, зараз життю його нічого не загрожує, він переведений для подальшого лікування в хірургічне відділення.
В міліції особу нападника встановили. Порушено кримінальну справу. У Вадима після трьох ножових поранень правиця - на підв'язці. Відновитися морально допомагає родина. А пишається - вся армія.
Сергій Мальченко, начальник Кам'янець-Подільського гарнізону:
- Він повів себе як герой, виконав усі вимоги статуту. А батькам велике спасибі за те, що вони його виховали таким патріотом і настоящим солдатом, яким він є. Після виздоровлення його чекає приємний сюрприз від командирів його частини і мене, як начальника гарнізону.
Щоправда, якими будуть подарунки відважному солдатові ще не вигадали.

В. Клименко, О. Цинтила, О. Сергєєва, О. Шурін, М. Соколик, Новини, ТК "Інтер", Хмельницька область 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую