ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Волонтерство стало способом життя для Дениса Качеровського

Суспільство 1660

Зараз не часто зустрінеш юнака, котрий намагається допомогти іншим, особливо людям з особливими потребами.

 Денис Качеровський займається волонтерською справою вже два роки. Сам Денис навчався в Головчинецькій школі-інтернат. Він відчув на своєму досвіді, як це – бути покинутим та залишитись без батьківської підтримки.. Тому й поставив собі за мету в майбутньому допомагати дітям, які обділені увагою. Вступивши до Славутського спеціалізованого обласного ліцею-інтернату, почав організовувати виїзди до Берездова, в школу-інтернат, де навчаються розумово відсталі дітки. Збирав однодумців і раз на місяць їздили їх навідувати. Гралися з дітьми, привозили їм подарунки та солодощі. Все це за студентську стипендію. Після закінчення ліцею Денис вступив до Хмельницького університету управління та права. І вже там почав свою першу масштабну акцію, залучивши інших студентів.
«Перша акція в нас була екологічна – ми прибирали Південний Буг. Потім зустрічалися з незрячими, з онкохворими. Контакти з цими людьми ми підтримуємо постійно, - розповідає Денис. – Багато людей навіть не знають про те, що в нас є діти з обмеженнями слуху і тому ми вирішили приділити їм увагу. Сучасна молодь, особливо підлітки не розуміють проблем таких діток, погано до них ставляться, ображають. І тому ми робимо це, аби інші розуміли – якщо хтось інший, то він не гірший, просто не такий, як усі».
Денис залучає молодь до благодійності для того, щоб вони краще розуміли проблеми інших. «Для людей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, дітей-інвалідів спілкування, як повітря. Воно їм життєво необхідне. І ми їм його даємо» - ділиться Денис.
Майже весь свій вільний час хлопець не гуляє вулицями чи сидить у барі, а витрачає на волонтерство і допомогу. Замість того, щоб піти в кіно, чи посидіти в кафе з друзями, він весь час приділяє своїй діяльності. Шукає спонсорів, нових однодумців та людей, котрі прагнуть допомогти іншим.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую