ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Тітка Зіна: «Переїзд у нове житло у четвер принесе благополуччя»

Суспільство 48044
Фото: колаж Євгенія ДОРОФЄЄВА

Свій дар тітка Зіна не отримала у спадок від своїх родичів, і він не прийшов до неї, як це часто буває, після важкої хвороби або травми.

Свої знання вона отримала разом із хатою, яку купила 20 років тому у старої бабці. Купила майже за копійки, тому тішилася наче дитина, аж доки на дев’яту ніч не прокинулася від відчуття, що в хаті, крім неї, є ще хтось.
«З того часу, тільки-но вечоріє, краєм ока бачила молоду жінку з чорними розпущеними косами, - розповідає знахарка, - Потім виявилося, що не тільки я її бачила, сусіди теж розповідали, що ночами чорна тінь ходила навколо моєї хати. Бачила її і моя сестра, яка приїхала до мене в гості. Зранку питає: «А чого ти всю ніч товклася в мене в кімнаті, щось говорила, але я так хотіла спати, що не могла прокинутися».
І вже коли на провідну неділю я йшла з цвинтаря, переді мною закрутилася трава. Уявіть, я йду, а воно біля мене - травичка біля ніг крутиться. Потім раптово зірвався вихор, закрутився і понісся просто до мене. Вийшла я з нього зовсім іншою людиною - змінилося все навколо, в голові з’явилися якісь голоси, а очі бачили те, чого раніше не бачили. І коли я підійшла до жінок, які стояли під магазином, за однією з них стояла темна тінь, хоч був полудень, й інші жінки тіні не відкидали. Я ще здивувалася, як цього не бачать інші? І лише коли того ж вечора та жінка померла від серцевого нападу, мені стало страшно.
Виявляється, бабця, яка продала мені хату, була відьмою, і за копійки віддала мені її разом із своїм даром».

- І що ж робити, щоб не придбати отаку хату чи квартиру «з подаруночком»?
- Прислухайтеся до себе. Якщо вам у новій хаті спокійно, вона ваша. А от якщо ви відчуваєте, що не залишилися б тут наодинці, що вам страшно і неприємно, йдіть геть. В такій оселі може бути все, що завгодно: і домовик, який вас не сприйняв з першого разу, і дух, що не упокоївся, або щось таке, що дісталося мені.
Якщо ж ви хочете, щоб на новому місці вам було затишно і спокійно, треба знати, в який день переїжджати. Дуже добре перебиратися в новий будинок на повний місяць, у цьому випадку на вас чекатиме повний достаток. Якщо в день вашого переїзду йде сніг, у вас буде багато грошей. Дощ - будете сваритися.
Так само має значення день тижня, в який ви переїжджаєте. Так, переїхавши у понеділок, ви станете спокійнішими і краще почуватиметесь. У вівторок - ваші справи підуть краще. А от у середу переїжджати не варто, оскільки у когось із рідних можуть початися проблеми з алкоголем, наркотиками… Переїзд у четвер принесе благополуччя, у п’ятницю - спокій у родині, в суботу та неділю - удачу.
Ще дуже добре, аби мати удачу в новій оселі, виїжджаючи зі старого помешкання, залишити там трохи грошей. Так само принесе вам спокій і благополуччя шматочок землі (пилу) з вашої колишньої оселі. Коли вже вибираєтеся, скажіть: «Хазяїн-батюшка, сусідко-матінко, ходімо з нами разом хазяями». У новій оселі скажіть: «Хазяїн-батюшка, сусідко-матінка і всі чотири кута, приймайте, будемо разом хазяями».
- А якщо людина нікуди переїжджати не збирається, чи може вона якось покращити своє життя?
- Звичайно, може. І це дуже прості правила. Найперше, у вас вдома обов'язково мають бути ікони Богоматері, Миколи Угодника і вашого святого. Друге: вставайте з ліжка лише з правої ноги. Якщо стали на ліву, перехрестіться. Далі - завжди віддавайте борги. Ніколи не відмовляйте тим, хто справді бідує, і завжди майте для злидарів копійки, цукерки. А ще у перші три дні повного місяця ставте у церкві по дві свічки: одну за упокій померлих рідних, другу - за здоров'я всіх ваших ворогів. І останнє: якщо не можете завести собаку чи кішку, то хоча би допомагайте їм.
- Але ж є люди, які ненавидять тварин, знищують їх, і в них усе добре…
- До пори до часу. Людина, яка, наприклад, вбила кота, накликає на себе всілякі нещастя. Адже саме котом дуже часто прикидається домовик, який охороняє будинок і його мешканців. Ще кіт, лягаючи на хворі місця і витягуючи негативну енергію, лікує своїх господарів. Крім того, коти відчувають біду і, рятуючи господарів, свідомо беруть її на себе.
Взагалі, у людей, які вбивають тварин, або народжуються хворі діти (дуже часто це психічні порушення), або в процесі життя в них виникають страшні захворювання.
Сусідка розповідала, що коли ще бабуся, в якої я купила хату, жила тут, у неї був кіт. І от хлопчина-підліток, розважаючись, втопив його. Бабця дуже плакала, але ні хлопцеві, ні його батькам не сказала нічого. А через п’ять років з ним трапилася біда - пізньої ночі, коли він повертався з роботи, невідомі побили його і кинули в річку. Простим людям це незрозуміло, але баба обвела навколо себе відьмине коло (обряд, який проводиться на кладовищі), і все, що їй робили оточуючі, поверталося їм назад.
- Отож, ображати тварин не можна. Чого ще не можна робити, щоб уникнути біди?
- Думаю, сільські люди знають, що не можна сідати туди, де сиділа хвора людина, щоб не перетягнути на себе її хворобу. Коли вночі когось зустрінете, ніколи не відповідайте на привітання, краще кивніть.
Не підбирайте копійки, особливо на перехресті, - саме туди скидають усе, на що робилися поробки, аби вони перейшли на того, хто підбере цю річ.
- А тепер кілька слів про те, чим ви займаєтеся.
- Я ніколи в руках не мала чорної магії, проте знаю все. Тому можу як навести порчу, так і зняти її. Можу як причарувати, так і зробити, щоб людина ніколи більше не подивилася у ваш бік. І ще багато чого можу.
Приводили (попід руки) молоду жінку, жовту, худу, яка весь час трусилася, яку замучили нічні жахіття. Щоночі їй снилося, що вона знаходиться під землею і прокидалася від того, що не мала чим дихати. Їй снилися трупи, вона відчувала їх запах... А причина проста - саме тоді, коли вона готувалася до весілля, найкраща подруга підсипала їй землю зі свіжої могили. Весілля, звичайно ж, не було, і жених навіть не хотів пояснити, в чому причина, а більше ніхто брати її не хотів. Я порадила, що зробити, і нещодавно мені передали, що у жінки все гаразд - вона гарно почувається і зустрічається з чоловіком.
- Щоб побачити долю людини, вам потрібно розкинути карти?
- Ні. Я і так все бачу - до останнього моменту. А за півроку до смерті на обличчя кожної людини накладається маска смерті. Я її бачила на обличчі свого чоловіка, своєї сестри. Я знала, що вони підуть, але сказати не могла.
Мені достатньо одного погляду, щоб побачити все, але сказати я багато чого не можу. Бо людина, припустимо, прийшла знімати порчу, а тут їй - раз: «Ти вмреш!».
Якось прийшла до мене жінка з дитиною: „Відмов, бо всю ніч кричить». А я вже бачу, що на когось у їхньому роду могила чекає. Душа відчуває тривогу, особливо в діток, вони плачуть, кричать без причини. Батьки ж думають, що воно хворе, а воно просто сказати не може.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую