ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Парад талановитих близнюків

Суспільство 2409

І хоча його організатори – найголосистіші близнюки Ярмолинеччини Євген і Вадим Гжегожевські й розповідають, що це фестиваль-транзит, сьогодні тут, а завтра там, та десятиліття з дня створення вирішили відзначити на батьківщині.

На свято запросили сім пар близнюків і одну трійню. Кажуть, більше й не треба, адже кожна пара підготувала не один номер, а одразу декілька. До останнього очікували приїзду письменників Віталія і Дмитра Капранових, та навіть їхня відсутність не вплинула на святкову атмосферу.

На запитання про те, чи беруть вони до когорти «Співучих дзеркал» близнюків, яким як кажуть, Бог не дав ні слуху, ні голосу, брати Гжегожевські навперебій пояснюють: «Співучі – не співочі! Не обов’язково вміти співати, можна бути професіоналом у якійсь іншій сфері, але усі наші учасники мають вищу освіту і дуже талановиті».

Як доказ слів братів Гжегожевських, трійнята Мирослав, Святослав і Ярослав Шпаки з Кам’янець-Подільського, як і сестри-близнючки Одарка і Катерина Руголь із Києва грали на бандурах, а Каріна й Аліна Гаєві з Дніпропетровська – писали «з натури» площу 600-річчя Ярмолинець. До речі, останні до цього завдання підійшли з усією винахідливістю, одна із сестер малювала правою, інша – лівою рукою. Під час своєї роботи жодна з них майже не дивилися, як справляється інша. Близнючки запевняють, що й думають однаково, тому можуть працювати у тандемі без зайвих слів. Свою незвичайну роботу Одарка й Катерина презентували селищу.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую