ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

На Хмельниччині жінка стрибнула в колодязь, щоб вчинити самогубство, за нею кинувся чоловік...

Суспільство 2216

На Хмельниччині МНСники витягали з колодязів три людини. Одна хотіла вчинити самогубство

2 серпня о 19:25 до служби цивільного захисту Красилівського району надійшло повідомлення про те, що в місті Красилів 55-річний чоловік під час проведення робіт по очищенню колодязя втратив свідомість. 
Про нещасний випадок рятувальників повідомили власники житлового будинку, де постраждалий чистив колодязь. На місце події невідкладно прибули співробітники чергового підрозділу МНС, які спустились на дно колодязя та за допомогою спеціального рятувального обладнання підняли непритомного чоловіка з глибини 12 м і передали його медикам.
Цього ж дня о 21:25 в селі Нова Синявка Старосинявського району 38-річна жінка вирішила покінчити життя самогубством та стрибнула у колодязь. Рятувати дружину кинувся чоловік, який спустився в колодязь, але вибратись на поверхню самостійно вони не змогли. Сусіди, які були свідками цієї події, терміново викликали рятувальників. Прибувши на місце пригоди, співробітники МНС за допомогою рятувальної мотузки витягли з 11-метрової глибини подружжя та передали їх медикам.

УМНС у Хмельницькій області

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую