ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Результатом п’яної бійки стало розбите вікно магазину

Суспільство 1726

В Хмельницькому серед ночі дівчина побилася зі своїм хлопцем...

У Хмельницькому близько другої години ночі до наряду групи затримання міжрайонного відділу Державної служби охорони надійшло повідомлення про спрацювання тривожної сигналізації в охоронюваному магазині по вулиці Панаса Мирного. 
За лічені хвилини працівники ДСО прибули на місце події і почали обстежувати об’єкт. Невдовзі вони виявили розбите віконне скло. З'ясувалося, що кілька хвилин тому біля охоронюваного магазину невідомі молодик та дівчина, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, вчинили між собою бійку, у запалі якої розтрощили вікно. Свідками сутички стали охоронники нічного клубу, який знаходиться неподалік. Чоловіки розповіли, що бачили, як хлопець з дівчиною вийшли з нічного клубу і невдовзі почали сваритися. Слово за слово – і ось вони вже почали штовхатися. Під час бійки дівчина штовхнула хлопця, а той, падаючи, пошкодив віконне скло. Охоронники нічного клубу надали працівникам ДСО детальний опис забіяк. 
На місце події держохоронці викликали працівників слідчо-оперативної групи Зарічанського відділу міліції, спільно з якими затримали підозрюваних у пошкодженні охоронюваного майна біля нічного клубу. Затриманих, 21-річного чоловіка та 23-річну дівчину, доставили до відділу міліції для з'ясування усіх обставин нічної пригоди та винесення відповідного процессуального рішення. Сума матеріального збитку встановлюється. 

Альона Шибунько,  УДСО при УМВС України  в Хмельницькій області 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую