ye-logo.v1.2

Задушив бабусю за мобілку та радіоприймач

Суспільство 2130

Безневинною жертвою тридцятидев'ятирічного злодія-рецидивіста стала літня жінка із села Остропіль на Старокостянтинівщині, яка проживала сама.

 Добряче хильнувши оковитої, чоловік вирішив пограбувати односельчанку, син якої небезуспішно займався підприємницькою діяльністю і жив по сусідству. Зловмисник сподівався, що й у бабусі є чимала копійка.
«Глухої ночі через розбите вікно він заліз до сімдесятиоднорічної жінки в оселю й почав вимагати горілку та гроші. Не звертав уваги на завіряння жінки про те, що в неї нічого немає. А коли перелякана пенсіонерка з відчайдушним криком та плачем побігла у веранду, щоб втекти, наздогнав і мертвою хваткою вчепився у горло. Бездиханне тіло опустилося на землю, а нелюд почав нишпорити в будинку. Однак в жінки, яка своє життя присвятила служінню Богу і останнім часом співала в церковному хорі, крім мобільного телефону «Самсунг» та радіоприймача ще радянського виробництва, більше нічого знайти не зміг», – розповідає перший заступник начальника Старокостянтинівського райвідділу міліції Василь Шкіндюк.
Мертву жінку наступного дня вранці знайшла сусідка, яка й викликала працівників міліції. Вбивцею виявився односелець із сімнадцятирічним стажем перебування за ґратами. Попередні чотири рази він відсидів за крадіжки, а тепер «взяв» на себе ще один гріх.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую