ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Міліціонер Хоробрик у Хмельницькому (ФОТО)

Суспільство 3368
Передати захоплення дітей, викликане появою на святі уже добре відомого на Поділлі казкового міліціонера Славка Хоробрика, узагалі неможливо. Всі фото mvs.gov.ua
Передати захоплення дітей, викликане появою на святі уже добре відомого на Поділлі казкового міліціонера Славка Хоробрика, узагалі неможливо. Всі фото mvs.gov.ua

Першого вересня до школи пішли діти, правоохоронці, і ... казковий міліціонер Славко Хоробрик

У День знань у всіх навчальних закладах Хмельниччини до розмаїття шкільної форми першачків і випускників додалася ще й синя форма працівників міліції. У межах всеукраїнської профілактичної операції «Урок» правоохоронці завітали до усіх без виключення шкіл, коледжів та професійних училищ, щоб особисто переконатися в тому, що усі вихованці цих закладів без надзвичайних подій провели літні канікули та приступили до навчання.
Таке особливе шефство міліціонерів над школярами не обмежиться лише участю у святковому заході — упродовж всього навчального року вони відвідуватимуть закріплений за ними навчальний заклад і проводитимуть профілактичну роботу як з дітьми та їх батьками, так і з педагогічним колективом.


Правоохоронці Хмельниччини, як завжди, ретельно підготувалися до свята першого дзвоника. В обласному управлінні міліції заздалегідь розробили інформаційні буклети, які ще раз нагадають школярам про основні правила безпеки на дорозі, і запаслися «правоохоронними» щоденниками з корисною інформацією для першокласників, які уже так полюбилися і учням, і вчителям області. Вперше спеціальні щоденники від міліціонерів школярі отримали минулого року. Цей необхідний шкільний аксесуар одразу завоював прихильність освітян, батьків і, звичайно ж, самих школяриків, адже розміщена в ньому інформація допомагає дітям уже з перших днів перебування у школі отримати ази правової освіти та краще запам‘ятати правила безпечної поведінки.


Найприємнішим сюрпризом від міліціонерів у цей особливий для кожного, хто колись сидів за партою, день став виступ оркестру УМВС України в Хмельницькій області. Патріотичні мелодії і ліричні вальси змусили поринути у приємні спогади абсолютно усіх учасників урочистостей. А передати захоплення дітей, викликане появою на святі уже добре відомого на Поділлі казкового міліціонера Славка Хоробрика, узагалі неможливо. Щоб отримати з рук ляльки-велетня у міліцейській формі яскраву кульку, малюки буквально вишиковувалися у чергу.
Не залишилися цьогоріч без уваги шефів у погонах і вихованці Корчунецької школи-інтернату для дітей позбавлених батьківського піклування. Уже понад 10 років співробітники УМВС України в Хмельницькій області опікуються долею цих дітей. Жодне свято у навчальному закладі не обходиться без правоохоронців, які ніколи не приходять до підшефних з пустими руками. Цьогоріч міліціонери привезли із собою яскраве канцелярське приладдя і солодощі до святкового столу. Ну а вдячні школярі подарували своїм шефам захопливий концерт. 

mvs.gov.ua

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую