ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

З Хмельниччини вивозять небезпечні пестициди

Суспільство 2350
З теренів Хмельницької області вивозять пестициди. Фото km.mns.gov.ua
З теренів Хмельницької області вивозять пестициди. Фото km.mns.gov.ua

ТОВ «СІ БУД СІСТЕМ» вивезе отрутохімікати з Хмельницької області за кордони України

З серпня місяця у Хмельницькій області компанією ТОВ «СІ БУД СІСТЕМ», що займається в межах виконання Державної програми поводження з небезпечними (токсичними) речовинами вивезенням отрутохімікатів з території України за кордон, розпочато проведення робіт по збиранню, затаренню та вивезенню на утилізацію непридатних до використання отрутохімікатів. Забезпечення екологічного благополуччя та безпеки – завдання не з легких та не з дешевих, та потребує великих затрат людських та матеріальних ресурсів. З метою утилізації наявних на території області непридатних та заборонених до використання засобів хімічного захисту рослин передбачено близько 8 млн гривень з державного бюджету та 2,742 млн. гривень з обласного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Хмельниччини хімікати вивезуть за 2,72 мільйони гривень
У темпи та строки виконання робіт свої корективи вносять не завжди сприятливі погодні умови і стан вітчизняних доріг, але, незважаючи на об’єктивні труднощі, роботи проводяться планово і цілеспрямовано. Так з початку виконання робіт уже підготовлено до вивозу (запаковано в євротару, що відповідає європейським вимогам екологічної безпеки) близько 250 тон непридатних до використання та заборонених речовин на території Кам’янець-Подільського, Чемеровецького Деражнянського, Білогірського, Теофіпольського, Волочиського, Полонського та Славутського районів області.
З 10 вересня цю роботу розпочато у місті Славута на збанкрутілому підприємстві «Лотос» де продовжує зберігатись близько 40 тон гексахлорану. Перших 17,41 тон отрутохімікатів з числа перезатарених 11 серпня перетнуть державний кодон України та попрямують до місця остаточної їх утилізації, тим самим перестануть створювати загрозу навколишньому природному середовищу.  Про це повідомляє прес-служба МНС України в Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую