ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Головного стоматолога Хмельниччини, якого обвинувачували в одержанні хабарів, амністовано

Суспільство 2864

Прокуратура готує апеляцію

Хмельницьким міськрайонним судом завершено розгляд кримінальної справи щодо головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки. Справу було порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара), та щодо лікаря-методиста цього комунального закладу охорони здоров’я за ч.5 ст.27, ч.2 ст.368 КК України (пособництво в одержанні хабара).
Обвинувачення полягало у тому, що головний лікар вимагав та одержав від медпрацівників і суб’єктів господарювання понад 135 тис. грн. хабарів (всього 53 епізоди) за погодження документів про відповідність стоматологічних кабінетів необхідним вимогам. За сприяння в одержанні цих коштів лікар-методист отримала від головлікаря грошову винагороду.
Згідно з вироком, дії керівника обласної стоматологічної поліклініки та його пособниці судом перекваліфіковано: їх визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб), та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки та 1 рік 6 місяців відповідно.
На підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» засуджених звільнено від покарання.
Прокуратура області не погодилась з прийнятим рішенням суду. На даний час на вирок суду прокуратурою області готується апеляція у зв’язку з невідповідністю висновків суду, викладених у вироку, фактичним обставинам справи, неправильним застосуванням кримінального закону.

Прес–служба прокуратури Хмельницької області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую