ye-logo.v1.2

Хмельницька міліція переконує, що селянин після "профілактичної бесіди" був живим

Суспільство 2413

Односельчани впевнені, що чоловіка забили до смерті саме правоохоронці.

Правоохоронці на Хмельниччині шукають, хто забив до смерті селянина. Односельчани кажуть, що це зробили самі ж міліціонери. Увечері забрали з хати, а вранці чоловіка знайшли мертвим. Правоохоронці заперечують, мовляв, провели лише профілактичну бесіду з безробітним та й відпустили. Але корреспондент ТСН знайшла у селі людей, які розповіли про дивний стиль роботи тамтешніх дільничних.
Її синові було сорок чотири. Що полюбляв зазирнути у чарку, не приховує. Втім, у селі без роботи - хоч вовком вий.
За горілку і працюють на господарствах інших людей. До сільських випивох, каже жінка, правоохоронці мають найбільше претензій. Якщо у селі стається крадіжка, то спочатку йдуть до таких, як її син.
"Його не раз забирали. Ну, то заберуть його, спитають, чи він винен, чи не винен, наб'ють і приходить додому. Казав, що колись завезли, то шоком чи струмом в машині цілу дорогу совали. Що, каже, таке болюче, що неможливо витримати", - розповіла мати загиблого.
Такі профілактичні методи підтверджує і товариш загиблого Іван Дема. Зізнається, що нещодавно обікрали місцевий магазин, а він того вечора мав необережність пиво там пити.
"Приїхали на другий день до мене. Мене в хаті набили і електрошокером лупили! І по почкам били, і все!" - скаржиться товариш загиблого.
Каже, хоча крадіїв згодом знайшли, вибачень за побої він не отримав. У тому, що його товариша убили міліціонери, Іван упевнений. Ще й переконує, що правоохоронці у той день і самі напилися.
"Вони сиділи в магазині і пили горілку. Його витягнули з хати, посадили в машину, завезли в поле і там забили на смерть", - переконаний чоловік.
"Як це можна так людину забити! Побиті всі ребра. Там одне ребро пробило легені, селезінка зовсім побита. І так побили, що навіть йому на виживання було нічого", - скаржиться мати загиблого.
У районній міліції всі звинувачення відкидають. Кажуть, що чоловіка справді забирали тоді для профілактичної розмови. Але у відділок не везли, а поговорили і відпустили.
"Профілактичні заходи проводила група співробітників. Це був працівник карного розшуку і два дільничних інспектора міліції. Вони з дому його забрали, він пішов із працівниками міліції, але вони спілкувалися з ним у межах села, поговорили за селом, і вони поїхали", - запевняє в. о. керівника Староконстянтинівського райвідділу міліції Валерій Панасюк.
Правоохоронець стверджує, що міліціонери навіть знайшли селян, які бачили Віктора після того.
Хто побив чоловіка після зустрічі з міліцією, нині шукає сама міліція. Але люди стверджують, що так у їхньому селі не б'ються.
"Знаєте, як з односельцями б'ються, то морди б'ють, а не боки б'ють. А лице в нього було чисте. Синці на ногах, і на боках, і на спині", - упевнена жителька села Галина Сторожук.
Щоб довести провину міліціонерів, родичі загиблого звернулися в обласну прокуратуру. 

tsn.ua/ukrayina/u-miliciyi-perekonuyut-scho-selyanin-pislya-profilaktichnoyi-besidi-buv-zhivim.html

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую