ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Хмельницька міліція переконує, що селянин після "профілактичної бесіди" був живим

Суспільство 2222

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Односельчани впевнені, що чоловіка забили до смерті саме правоохоронці.

Правоохоронці на Хмельниччині шукають, хто забив до смерті селянина. Односельчани кажуть, що це зробили самі ж міліціонери. Увечері забрали з хати, а вранці чоловіка знайшли мертвим. Правоохоронці заперечують, мовляв, провели лише профілактичну бесіду з безробітним та й відпустили. Але корреспондент ТСН знайшла у селі людей, які розповіли про дивний стиль роботи тамтешніх дільничних.
Її синові було сорок чотири. Що полюбляв зазирнути у чарку, не приховує. Втім, у селі без роботи - хоч вовком вий.
За горілку і працюють на господарствах інших людей. До сільських випивох, каже жінка, правоохоронці мають найбільше претензій. Якщо у селі стається крадіжка, то спочатку йдуть до таких, як її син.
"Його не раз забирали. Ну, то заберуть його, спитають, чи він винен, чи не винен, наб'ють і приходить додому. Казав, що колись завезли, то шоком чи струмом в машині цілу дорогу совали. Що, каже, таке болюче, що неможливо витримати", - розповіла мати загиблого.
Такі профілактичні методи підтверджує і товариш загиблого Іван Дема. Зізнається, що нещодавно обікрали місцевий магазин, а він того вечора мав необережність пиво там пити.
"Приїхали на другий день до мене. Мене в хаті набили і електрошокером лупили! І по почкам били, і все!" - скаржиться товариш загиблого.
Каже, хоча крадіїв згодом знайшли, вибачень за побої він не отримав. У тому, що його товариша убили міліціонери, Іван упевнений. Ще й переконує, що правоохоронці у той день і самі напилися.
"Вони сиділи в магазині і пили горілку. Його витягнули з хати, посадили в машину, завезли в поле і там забили на смерть", - переконаний чоловік.
"Як це можна так людину забити! Побиті всі ребра. Там одне ребро пробило легені, селезінка зовсім побита. І так побили, що навіть йому на виживання було нічого", - скаржиться мати загиблого.
У районній міліції всі звинувачення відкидають. Кажуть, що чоловіка справді забирали тоді для профілактичної розмови. Але у відділок не везли, а поговорили і відпустили.
"Профілактичні заходи проводила група співробітників. Це був працівник карного розшуку і два дільничних інспектора міліції. Вони з дому його забрали, він пішов із працівниками міліції, але вони спілкувалися з ним у межах села, поговорили за селом, і вони поїхали", - запевняє в. о. керівника Староконстянтинівського райвідділу міліції Валерій Панасюк.
Правоохоронець стверджує, що міліціонери навіть знайшли селян, які бачили Віктора після того.
Хто побив чоловіка після зустрічі з міліцією, нині шукає сама міліція. Але люди стверджують, що так у їхньому селі не б'ються.
"Знаєте, як з односельцями б'ються, то морди б'ють, а не боки б'ють. А лице в нього було чисте. Синці на ногах, і на боках, і на спині", - упевнена жителька села Галина Сторожук.
Щоб довести провину міліціонерів, родичі загиблого звернулися в обласну прокуратуру. 

tsn.ua/ukrayina/u-miliciyi-perekonuyut-scho-selyanin-pislya-profilaktichnoyi-besidi-buv-zhivim.html

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую