ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Апокаліпсис - не перший і не останній

Суспільство 4229

Ми можемо змінитися, спілкуватися з мешканцями паралельних світів, читати думки ближніх… Але кінця світу не буде, - стверджують наші співрозмовники

Якщо рахувати від завтрашнього дня, до очікуваного кінця світу залишилося всього три місяці. Як відомо, календар майя закінчується 21 грудня, і саме на цей день нам обіцяють і зміну магнітних полюсів, і атаку інопланетян, і виверження вулканів, і апокаліпсис, описаний Іоанном Богословом… Хоча, якщо згадати, його обіцяли і в 666-му, 1492-му, 1874-му, 1975-му, 1993-му… А згадаймо, уже у ХХІ столітті нас лякали то поєднанням цифр 06.06.06, то чорним Місяцем, то чорною діркою від адронного коллайдера…
Можливо, і на цей раз все обійшлося би порожніми балачками, і ніхто не звернув би уваги на закінчення календаря майя. Однак 21 грудня 2012 року відбудеться парад планет. Сатурн, Юпітер, Марс і Земля вишикуються в один ряд. Мало того, 21 грудня це ж саме зроблять планети інших зоряних систем, всі разом утворивши лінію від центру Галактики. Це буде щось схоже на те, коли стрілки годинника стають на відмітку 12 годин. А це означає, що Всесвіт переходить з однієї системи в іншу. Або ж…

«Ніхто не знає ні дня, ні години…»
Церква вважає галас навколо кінця світу безпідставним. «Ніхто не знає, коли буде кінець світу, - каже протоієрей церкви Андрія Первозванного Української православної церкви Київського патріархату Степан. - А те, що розповідають бабки, екстрасенси, астрологи, науковці… повірте, вони дуже далекі від істини».
Отож, церква радить не впадати в паніку, жити за Божими заповідями і любити ближнього. А взагалі, як сказав настоятель храму Різдва Богородиці міста Хмельницького архімандрит Пахомій: «Хочете знати, чи буде кінець світу, прийдіть до церкви, там вам усе пояснять».

Усі сім мільярдів мешканців планети в один день загинути не можуть
Волхв слов’янської віри Богумир Миколаїв стверджує, що кінець світу в принципі неможливий. Адже у кожної людини своя карма, тому не може бути такого, що всі сім мільярдів мешканців нашої планети загинуть в один день. «Взагалі ми до цього пророкування ставимося несерйозно, - каже Богумир Миколаїв. - Ці висновки зроблені на основі календарів майя, причому, кожен календар складався на кожну епоху, яка триває приблизно дві тисячі років. Таких календарів було чотири. П’ятого не склали не тому, що світу вже не існуватиме, а тому, що самі майя, як культура, перестали існувати. Так що живіть спокійно, нічого особливого не очікується».


«Світовий океан не витримує негативу»
Про те, наскільки корисні добрі справи, говорять усі. Однак слова начальника СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» Зої Івко звучать найбільш переконливо. «Щодо кінця світу, переконана, що відбудеться лише зміна полюсів, як це прогнозують вчені, - каже Зоя Віталіївна. - А це, уявіть лише, трапляється раз у 26 тисяч років! То ж ми повинні бути щасливими, що й ми поміняємося. Наприклад, бачитимемо чотири паралельних світи, яких зараз не бачимо.
Одним словом, ми вступаємо в нову еру, Ви помітили, як багато людей померло в цьому році? Я переконана, що моральне падіння суспільства - заздрість, агресія, злоба… впливає на все, що відбувається на Землі, оскільки вона - це великий біофізичний об’єкт. Світовий океан все очищає, але він не витримує негативу, тому останнім часом і відбуваються катастрофи. Тому перестаньте сваритися, обманювати. Робіть добрі справи, і, головне робіть це від душі. І, можливо, не варто чекати останнього дня, щоб сказали своїм близьким слова любові і вдячності та попросити вибачення у того, коли образили».

Природа очищається від людей, вібрації яких не співпадають з її власними
На думку директора Центру розвитку «Простір» Марини Малиновської для кожного кінець світу буде таким, в який він сам вірить. «Моя думка така: ми входимо в еру інших енергетичних вібрацій, - каже пані Марина. – Чому зараз так багато стихій, лих, катастроф? Чому в них так багато гине людей? Чому так багато помирає, причому, молодих? Просто природа безболісно для себе очищається від тих людей, частота вібрацій яких не співпадає з її власною. Вони не погані, просто їхні вібрації не співпадають з тими вібраціями, які мають бути в епоху Водолія. А вона якраз має наступити 21 грудня».
Що робити? Пані Марина радить працювати над собою, аби підняти рівень своїх вібрацій. Адже у нас вони, зазвичай, досить низькі, оскільки ми зациклені на матеріальному, а дехто з нас щиро вважає, що прийшов у цей світ, аби наїстися й напитися. «Головне - працювати над собою в духовному плані (хтось християнин, хтось буддист, хтось кришнаїт… - немає різниці), - каже пані Марина. - На гору стежок багато, і не важливо, якою йти. Головне - туди потрапити».

Творець своє творіння не знищить
Астрологи теж запевняють, що нічого страшного не станеться. Всесвіт розширюється, а це значить, що він росте, стверджує астролог, нумеролог із Хмельницького Любов Демидас. За її словами, якщо порівнювати його з організмом людини, то зараз він перебуває у стані підліткового періоду. То який може бути Армагеддон? «Як астролог скажу, що на кінець 2012 року припадає закриття багатьох космічних циклів, - каже пані Любов. - Однак кожен з цих циклів має свій період, тому вони не можуть закритися в один момент. Наприклад, завершується період, коли наша Галактика проходить свою орбіту навколо центру Всесвіту. Так само закривається період, коли Сонце завершує свій рух по орбіті. А це коло нараховує 26 тисяч років! Закриття руху Галактики триває вже давно, не одну сотню років, і воно триватиме ще й після 2012 року».
Як людина віруюча, пані Любов дотримується думки, що Творець власне творіння не знищить, бо людство ще не закінчило свого розвитку. За її словами, останнім часом стрімко пішов інтелектуальний розвиток, який набагато випередив духовний. А вони мають зрівнятися, так що у нас ще багато часу попереду.

Високосний рік, як коса, тому краще його пересидіти
Взагалі-то за календарем майя кінець світу мав настати ще 20 липня цього року, стверджує народний цілитель Лариса Бронецька. - Просто ми про це не знали, тому все обійшлося спокійно. «А стосовно того, що багато людей помирає, це ж високосний рік, - каже пані Лариса, - недаремно ж про нього кажуть: «Люди як трава, а рік високосний як коса - тільки-но піднімеш голову, а її тобі й відсічуть». Так що в цей рік треба, як то кажуть, не висовуватися.
А от наступний буде дуже вдалим у всьому: і в особистому житті, і в роботі, і в бізнесі. Але за умови, що ми будемо розвиватися і вдосконалюватися духовно. Бо без духовного розвитку, без усвідомлення наслідків своїх діянь людство приречене на загибель».

Отож, як бачимо, все залежить лише від нас: чи житимемо на своїй зеленій квітучій планеті, чи власноруч влаштуємо на ній Армагеддон, який змете з лиця Землі абсолютно все.
І ще одне. Уявіть, як нам пощастило: ми - перші люди, які стануть свідками грандіозної події - переходу Всесвіту в нову систему. Адже останній раз таке траплялося 26 тисяч років тому.
До речі, яка погода буде 21 грудня, такою вона буде й на Новий рік, 31 грудня.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую