ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Утримання дітей в СІЗО не відповідає усім вимогам закону

Суспільство 2604

Прокурорськими перевірками в Хмельницькій області виявлено окремі порушення конституційних прав неповнолітніх під час їх утримання в ізоляторах тимчасового тримання та слідчому ізоляторі.

Наприклад, у Хмельницькому СІЗО, де впродовж цього року утримувалось 13 неповнолітніх, не у всіх камерах дотримуються норми площі для однієї особи, яка не може бути меншою 4 м.кв. Такі ж порушення виявлено в ІТТ Чемеровецького, Ізяславського райвідділів міліції. В останньому утримуваним ніде зберігати особисті речі та продукти харчування. Також в ІТТ Ізяславського і Славутського РВ порушуються норми роздільного тримання різних категорій осіб: без санкції прокурора в одній камері утримувались взяті під варту діти та дорослі.
Прокурорами з’ясовано, що режимний корпус СІЗО, де утримуються неповнолітні, не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією. Порушення правил пожежної безпеки встановлено і в ізоляторах тимчасового тримання Кам’янець-Подільського міськвідділу, Білогірського, Ізяславського та Летичівського районних відділів. А в ІТТ Кам’янець-Подільського МВ не вистачає аптечок для надання медичної допомоги з метою профілактики зараження ВІЛ/СНІДом.
На виявлені порушення органами прокуратури області внесено 5 документів реагування, зазначені питання розглянуто на розширеному засіданні колегії прокуратури області за участі керівників правоохоронних органів.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую