ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

На Хмельниччині стартувала акція «Водій – не бійся рятувати!»

Суспільство 1827

Кожен учасник дорожнього руху може потрапити в неприємну ситуацію. Як діяти під час ДТП - розповіли хмельницьким водіям.

За ініціативи керівництва Управління Державтоінспекції області прийнято рішення провести на території всієї Хмельниччини профілактичні заходи, під умовною назвою «Водій – не бійся рятувати!». Така акція виявилася доволі актуальною. Як часто, помітивши ДТП, водії зупиняються, аби чимось допомогти або хоча б викликати карету швидкої допомоги? Не надто часто, правда? Дехто пояснює це браком знань того, як надати першу медичну допомогу. Хтось вважає, що це взагалі його не стосується. Насправді ж у такій ситуації опинитися може кожен. Тож варто подумати про це. Бо хто ж, як не водії, що мимоволі стають свідками ДТП, можуть надати допомогу потерпілим тоді, коли важлива кожна хвилина.
Тож працівники Державтоінспекції й узялися викорінити отаку часом фатальну байдужість у водіїв. Для початку масштабну роботу провели з водіями, які здійснюють пасажирські перевезення в автогосподарствах та трудових колективах. У Хмельницькому базі тролейбусного парку зібралося близько 200 водіїв. Для них провели заняття з медичної підготовки. Водії були неабияк подивовані зустріччю з працівниками Державтоінспекції, проте зізналися, що заняття пішло на користь. «Учні» уважно слідкували за всім, що показував спеціально запрошений лікар-хірург із поліклініки УМВСУ в області. Водії дізналися, як правильно робити штучне дихання, закритий масаж серця, накладати шину при вивихах і переломах. На завершення показали півгодинний ролик про надання першої долікарської допомоги.
Окрім бесід із водіями, у жовтнs в рамках Всеукраїнського комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті Державтоінспекція проводить профілактичну роботу з метою запобігання аварійності та підвищення рівня безпеки дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів. Інспектори в рамках заходів зупиняють пасажирські автобуси та маршрутні таксі і вручають водіям посібник «Надання першої медичної допомоги».
Нині у планах – запровадити ознайомлення з тим, як правильно надавати першу медичну допомогу, в реєстраційно-екзаменаційних відділах. Перед тим, як майбутні водії складатимуть іспити з Правил дорожнього руху, медичний працівник проводитиме з ними заняття з медичної підготовки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую