ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Хмельницькі рятувальники до зими готові

Суспільство 1612

На Хмельниччині перевірили готовність інженерної техніки та пунктів обігріву МНС до роботи в осінньо-зимовий період

9 жовтня керівництво Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області перевірило готовність аварійно-рятувального загону спеціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Під час перевіркиувагу звертали здебільшого на технічний стан інженерної, спеціальної і снігоочисної техніки, пересувних електростанцій, пунктів управління та обігріву. У Хмельницькому на випадок ускладнення обстановки передбачено розгортання пунктів життєзабезпечення та обігріву на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення та Хмельницького зведеного загону.

Під час перевірки уточнено плани оперативного реагування та взаємодії зі службами цивільного захисту області на випадок спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій та аварій, характерних для осінньо-зимового періоду.

Перевірка засвідчили, що сили і засоби МНС перебувають у постійній готовності та мають змогу будь-якої миті у разі погіршення погодних умов прийти на допомогу людям.

За результатами інспектування було проведено нараду з керівним складом ТУМНС та аварійно-рятувального загону, на якій поставилиі чіткі завдання щодо покращення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів.

ТУМНС у Хмельницькій області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую