ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Найкращий колектив Шепетівки

Суспільство 1948

Службу дільничних інспекторів Шепетівського міськвідділу міліції визнано кращим трудовим колективом 2012 року у м. Шепетівці, а фото міліціонерів розміщено на міській Дошці пошани.

Таку новину повідомили в Управлінні МВС України у Хмельницькій області. Тамтешні міліціонери радіють - це перше за останні десятиліття таке визнання! Особливо гордий за своїх хлопців начальник відділу дільничних інспекторів Шепетівського міськвідділу міліції Олександр Божок, який очолює службу впродовж останніх двох років. Ще б пак! Адже робота дільничних дуже об’ємна, різностороння та трудомістка. А тут — місцева влада помітила намагання міліціонерів навести у місті порядок.

Служба дільничних є однією із наймолодших у міськвідділі. Середній вік хлопців — до 30 років. Але це не заважає, а сприяє добрій роботі. У ряди правоохоронців прийшли люди зі свідомим вибором, що дозволяє переборювати труднощі професії, якими б вони не були. А їх у дільничних інспекторів вистачає. Лише 11 чоловіків обслуговують місто з населенням більше 43 тисяч громадян. Стільки ж дільничних щодня виїжджають у села, а на карті Шепетівського району нараховується 69 населених пунктів.

З початку року відділ дільничних інспекторів розглянув 2877 повідомлень та скарг від місцевих мешканців. На одного працівника припало 130 заяв. Як результат, дільничні інспектори склали 373 адміністративних протоколи на правопорушників алкогольного законодавства, 194 протоколи було оформлено на осіб, що чинять насильство у сім’ях, 128 — на тих, що не дотримуються вимог адміністративного нагляду, 75 — що полюбляють хуліганити та 344 — на порушників паспортного режиму.

Колектив цей молодий, освічений, високопрофесійний, фізично загартований. І нагорода, вважають в Управлінні МВС України у Хмельницькій області, цілком заслужена.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую