ye-logo.v1.2

Тимошенко у Хмельницькому: У мене немає гарних новин, на реанімацію країни піде два-три роки

Вибори 8425 11

Сьогоднішній візит Леді Ю до Хмельницького розпочала з Національної прикордонної академії України імені Богдана Хмельницького

Зустрічали столичну гостю місцева політично-бютівська еліта, журналісти, активісти і, звичайно ж, керівництво академії.

"Ви - наша голубка миру", - даруючи Юлії Володимирівні букет білих троянд, зазначив ректор академії Валерій Райко. Після офіційних церемоній перейшли до роботи. Спочатку – коротка нарада за зачиненими дверима, на якій, окрім гості та керівництва академії, були присутні депутати облради Іван Гладуняк та Володимир Гаврилюк, головний бютівець області Валерій Лесков, мер міста Сергій Мельник, екс-нардеп Лев Бірюк та інша політична свита.

Всі разом згодом вирушили на оглядову екскурсію.
«Прикордонні війська за останній час стали найсильнішими у нашій країні, тому спокій нашого народу сьогодні у ваших руках. І дуже хотілося б, щоб ви захистили цей спокій. Дай Боже, щоб все у нас вийшло цього разу, і ми зупинили цю агресію, яка на нас «навалилася». Але я вірю, що з такими офіцерами і солдатами, як у вас, все буде добре (в країні – авт.)», - зазначила Юлія Володимирівна.
Вона оглянула навчальний корпус, класи та поспілкувалася зі студентами і викладачами.
Під час зустрічі з колективом академії пані Тимошенко повідомила, що, незважаючи на усі позитиви, у неї «немає для нас хороших новин».
«Країні зараз дуже важко. Ніколи ще в житті не було такого знекровлення держави. У нас залишилися крихти у золотовалютному резерві і жодної гривні у бюджеті. Тому в мене немає для вас сьогодні добрих новин про те, що завтра наша країна економічно і соціально буде самодостатньою і сильною. Дуже не хотілося б вам говорити це, але мінімум два-три роки нам доведеться країну реанімувати», – сказала Юлія Тимошенко.

Коментарі:

antonova 30.04.2014 08:37

Вона не обіцяє золотих гір, а каже так як . Треба працювати. До того ж абсолютно усім

krotov 23.04.2014 03:31

ну а что хотели,  когда в кармане пусто, то приходится затянуть поясок... но хоть ей одной из немногих хватило перед выборами смелости сказать правду, а не пиарится и обещать розовое небо... это нужно уважать и ценить

Оксана Порядко 10.04.2014 19:43

Я вірю Юлії Тимошенко, впевнена, що вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України знає, які заходи дійсно допоможуть Україні "викарабкатись" із соціально-економічної і політичної кризи і допомогти простим українцям жити краще, тому буду голосувати за неї!!! Юля, Ми з Тобою!!!

Петрова Аліка 10.04.2014 19:35

А дійсно споглядаючи фото наших орлів прикордонників немає жодного сумніву, що країна не паде. А якщо надати право управління державою цій харизматичній жінці, тоді нам жоден "брат у воріт" не буде страшний.

польова 10.04.2014 17:26

Юлія Тимошенко має потужну команду відданих національним інтересам професіоналів. Вони здатні підтримати свого лідера в непростій справі подолання світової кризи в Україні.

польова 10.04.2014 17:19

Тимошенко-одна з тих небагатьох  політиків , які можуть об'єднати Україну  й стати лідером усієї країни, а не окремої її частини.

польова 10.04.2014 16:41

Тимошенко-єдиний український політик, який приймає рішення самостійно, не озираючись на так звані центри впливу, під диктовку яких працює решта представників політичної еліти країни.

divchinka 10.04.2014 13:49

Юля Тимошенко це людина яка намагається усіма силами і можливостями зробити іншу нову країну, де у наших дітей є майбутнє Її ціль зробити країну яка може дати своїм дітям достойне життя.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую