ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Політичний бруд пішов у маси

Вибори 3983 10

22 травня у Хмельницькому обласному штабі ВО «Батьківщина» шукали друковану продукцію, спрямовану проти одного із кандидатів на пост Президента – Петра Порошенка.

Інформацію про те, що зі штабу політичної партії виносять пакунки з агітаційними матеріалами, які надруковані із порушенням виборчого законодавства, повідомив працівник штабу Порошенка у Хмельницькому Ігор Давидов. За словами чоловіка, він узявся допомагати водію, який вантажив пакунки, і побачив, що це листівки, спрямовані проти кандидата, у штабі якого він працює.
За попередніми даними, подібні листівки сьогодні вже виявлено у двох районах області.
Ігор Давидов написав відповідну заяву до правоохоронних органів. Проте навіть самого начальника міського управління МВС Василя Птащука, як і представників ОБСЄ та преси, до партійного офісу не пускали протягом тривалого часу.


До присутніх вийшов прес-секретар обласного осередку ВО «Батьківщина» Олексій Голеншин, який пояснив, що не пускають до офісу, бо «не хочуть, щоб їхнє майно було пошкоджено», але екскурсію провів. Двоє дверей виявилися зачиненими, одні навіть заблоковані диваном.
«За цими дверима обласне керівництво проводить селекторну нараду. Зайти туди можна буде лише за сорок хвилин. Від решти дверей ключі у працівників, які зараз працюють у районах», – пояснив Олексій Голеншин і додав, що розцінюють цей інцидент як «провокацію одного із кандидатів».
За словами речника, метою провокації було заблокувати роботу обласного штабу.
У штабі іншого кандидата, Петра Порошенка прокоментували ситуацію коротко: «Ми звернулися із заявою до правоохоронних органів. Нехай вони і розбираються у ситуації».
За словами Василя Птащука, заява є, вона внесена до єдиного списку, і зараз правоохоронці проводять перевірку з метою виявлення особи, яка несла ці бланки, про які заявляють у штабі Петра Порошенка. Цей факт підпадає під статтю 212-3 адміністративного кодексу України, яка передбачає штраф від 3 до 5, а для посадових осіб від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів.
 

Коментарі:

Васюр 23.05.2014 11:36

Ну всі звичайно розуміють, чому ця листівка сплила за 3 дні до виборів, щоб дискридитувати справжнього кандидата демократа Юлію Тимошенко, а не кандидата від обєднаної олігархії Рошена.

Денис Устинов 23.05.2014 10:57

А чому ніхто не сфотографував місце, де вони дістали ті листівки. МОже, штаб Порошенка сам надрукував ті листівки? Щось це дуже схоже на чергову провокацію

Руслан Пономарев 23.05.2014 10:36

Шукали "чорнуху", але не знайшли. Порошенківці вирішили вчергове пропіаритись, щоправда, не тими методами вони діють. Так передвиборчі кампанії не ведуть

Ілона Воронова 22.05.2014 22:29

Настільки неприємно бачити що все це робиться в нашому місті. Образливо що і в Хмельницькому знайшлися порошенко-провокатори, які будь-якими методами хочуть зігнати з дистатції одного з кандидатів.

Люда Волкова 22.05.2014 21:59

Мда....вседозволенність проолігархіного кандидата так і пре від його захисників. Та й свідок якийсь такий підготовлений, зазвичай їх шукати треба аби скласти протокол, а тут весь такой із сєбя готов к труду і оборонє, як той казав! Поставлена така п'єска була вже не раз мабуть в штабах Пороха...

Саша Майстер 22.05.2014 18:41

Пішло гімно по трубах. почерк бютівців видно відразу і до ворожки не ходи. 

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую