ye-logo.v1.2

На дільницях у Кам'янець-Подільському сторонні в камуфляжі

Вибори 2233
Фото: oporaua.org

На чотирьох виборчих дільницях у Кам'янець-Подільському зафіксовано перебування сторонніх осіб у камуфляжі.

Під час голосування на дільниці № 681351, 681362, 681365, 681367 прийшли представники місцевог ГО "Міська варта", котре вперше проявилося під час нещодавнього конфлікту між міською владою та місцевою організацією "Правого сектора", хоча, за словами керівництва організації, зареєструвалися ще у грудні.
Представники "Міської варти" мали посвідчення членів громадської організації. Після зауваження спостерігачів від кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока вони залишили приміщення ДВК.
Довідка
Начальник штабу ГО "Міська варта" Андрій Лівіцький заявив, що вони хочуть “миру, спокою і злагоди в місті і нікому не дозволять вчиняти незаконні дії”. За кілька днів керівники організації заявляли про намір охороняти виборчі дільниці під час президентських виборів та слідкувати, щоб не було жодних правопорушень.
Перший заступник начальника штабу "Міської варти" Віталій Добровольський є майстром спорту України з бойового самбо, чемпіоном України і призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА, працює тренером в Кам'янець-Подільській ДЮСШ № 2.

Громадянська мережа “Опора”

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую