ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Політична реклама Єгор Соболєв: Хочу, щоб Хмельницький отримав міського голову, яким би пишався не менше, ніж Львів – Садовим

Вибори 2339 3

Заступник голови фракції “Об’єднання “Самопоміч”, голова комітету з питань запобігання та протидії корупції, завітав на Хмельниччину, щоб підтримати кандидатів у депутати різних рівнів та на міських голів.

Під час робочої поїздки Хмельниччиною, Єгор Соболєв зустрівся із кандидатом на посаду Хмельницького міського голови Юрієм Самолюком.
«Зараз, чим більше прийде в країні нових людей, які з одного боку вже показали результат, вже є добрими управлінцями, а з іншого боку, не мають бюрократичного досвіду, і по-справжньому хочуть щось зробити для своєї держави, тим швидше у нас все вийде. Хочу, щоб Хмельницький отримав міського голову, яким би пишався не менше, ніж Львів – Садовим. Пан Юрій є одним з таких людей», – зазначив Єгор Соболєв.
Головний борець з корупцією зауважив, що абсолютна більшість людей, котрі вже були при владі, настільки просякли нечистими зв’язками, що вийти з цієї системи для них вже практично неможливо. Тому “Об’єднання “Самопоміч” веде у владу всіх рівнів нових, свідомих, успішних, професійних українців.


Єгор Соболєв відвідав Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Старокостянтинів, Волочиськ, Шепетівка, Славута та Нетішин та закликав мешканців усіх голосувати за кандидатів у депутати від «Об’єднання «Самопоміч».
«Хочу рекомендувати усім голосувати за кандидатів від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Я запевняю: ми – партія, яка не бере до своїх лав жодного регіонала, і тих, хто хоч якось пов’язаний з ними. Ми – партія, яка прощається з негідними людьми, котрі лише прикидаються нашими однодумцями. І, врешті решт, ми – партія, яка дійсно представляє інтереси людей! Я виступаю за те, щоб у нас було якомога більше нових суддів, нових прокурорів, нових депутатів та нових мерів. Щоб в нас було якомога більше надії на те, що ми можемо щось змінити і немає ніякого історичного прокляття мати «нечисту» владу. Вірю, що коли прийдуть нові нормальні люди, вони зроблять нове нормальне життя”, - підсумував Єгор Соболєв.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую