ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Вибори у Білогірській ОТГ: в хід пішов «чорний піар»

Вибори 2965
Оьс такі листівки роздавали на Білогірщині
Оьс такі листівки роздавали на Білогірщині. Фото: зі сторінки у Фейсбуці Сергія Іващука

Правоохоронці підтвердили факт вилучених листівок.

Завтра, 29 квітня, у Білогірський об'єднаній територіальній громаді обиратимуть голову та депутатів. А сьогодні вночі, як написав у «Фейсбуці» депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, поліція затримала чотирьох людей, які, цитуємо Іващука: «розкидали по тротуарах, дорогах, біля домівок населених пунктів, де завтра відбудуться вибори ОТГ брудну брехню про Аграрну партію, кандидата на посаду голови ОТГ Мельника В.В., та на мою сім’ю».

Так це чи ні? Іноформацію про листівки журналісту сайту «Є» підтвердив заступник начальника Головног оуправління Нацполіції в Хмельницькій області Валентин Білянський. «Такий факт і справді був, - заявив Валентин Віталійович. – Був складений протокол за статтею 212-13 Кодексу про адміністративні порушення «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск». У листівках не було жодних вихідних даних».

Ще вчора Сергій Іващук писав про такі листівки на своїй сторінці в «Фейсбуці»: «Під'іжаючи до свого офіса, що в смт.Білогір'я побачив розкидані антилистівки. Нас поливають брудом і зрівнюють з кланом, але вони мають знати, що наш клан і наша сім'я це весь Білогірський район. В якому ми працюємо десятиліттями, створюючи робочі місця, дбаючи про людей і інфраструктуру району... […] Ми повідомили в поліцію!»

Розповсюджувачам, в разі доведення їхньої вини, загрожує штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це… від 51 до 85 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую