ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Президентські вибори: «Опора» звернулася до поліції через білборд у Шепетівці

Олександр НІКІТІН Вибори 2286
На думку спостерігачів
На думку спостерігачів "Опори", білборд у Шепетівці є незаконною агітацією. Фото: oporaua.org

Спостерігач Громадянської мережі виявив білборд кандидата на посаду Президента України без вихідних даних.

«Білборд із написом «Андрій Садовий НАСТУП 2019», проте без відомостей про установу, що здійснила друк, його тираж, дані про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає ч. 3 ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України», спостерігач ОПОРИ виявив на перехресті вулиць Героїв Небесної сотні та Чкалова у місті Шепетівці», - йдеться в повідомленні «Опори». Та додають, що вказану інформацію розмістили на конструкції ще в листопаді 2018 року, проте після реєстрації 8 січня 2019 року Андрія Садового кандидатом її так і не зняли.

«На рекламній конструкції відсутня будь-яка інформація про власника рекламної площі. А оскільки білборд був розміщений ще до моменту реєстрації Андрія Садового кандидатом, є підстави вважати, що він був виготовлений не за кошти виборчого фонду», - вважають в «Опорі».

Щоб зафіксувати порушення, представник Громадянської мережі викликав поліцію. «Правоохоронці, які прибули на виклик, здійснили фотофіксацію білборда з агітацією. У Шепетівському райвідділі поліції спостерігач подав заяву про адміністративне правопорушення та надав пояснення слідчому», - повідомили в «Опорі».

«Кандидат на пост Президента України може на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду, – говорить Андрій Попик, координатор громадського спостереження «Опори» за виборами у Хмельницькій області. – В іншому випадку слід вбачати порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами і притягувати винних до відповідальності відповідно до норм Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Якщо ж тепер буде встановлено, що білборд у Шепетівці порушив «правила агітації», то винуватцю загрожує штраф.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую