ye-logo.v1.2

До парламенту від Хмельниччини претендують вже 36 осіб

Вибори 5716
До 26 червня ЦВК має визначитися з тим, яким виглядатимуть бюлетені на виборах 21 липня
До 26 червня ЦВК має визначитися з тим, яким виглядатимуть бюлетені на виборах 21 липня. Фото: ілюстративне з архіву

І це ще не остаточний список кандидатів в одномандатних виборчих округах.

Центральна виборча комісія продовжує реєструвати кандидатів у народні депутати на участь у позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.

Реєстрація завершиться 25 червня, а остаточний перелік усіх бажаючих має з'явитися до 30 червня. Прийом документів від бажаючих вже завершився, але ЦВК ще не опрацювала всі. Отож, поки що на семи округах Хмельниччини офіційно зареєстрували 36 кандидатів.

Округ №187 (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681530, 681532, 681533, 681535, 681536, 681560, 681562):

Вслід за діючим нардепом, екс-міським головою Хмельницького Сергієм Мельником, Центрвиборчком зареєстрував ще п’ятьох кандидатів.

Так, від «Аграрної партії» до Ради балотується скрипалька, артистка-солістка оркестру академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Майя Онищук, а від «Громадянської позиції» екс-секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський.

«Штурмуватимуть» парламент і два депутати Хмельницької міськради. Віталій Діденко, який в місті очолює осередок ВО «Свободи», йде на вибори від цієї політичної сили, а заступник головного лікаря обласної лікарні Іван Франко, який в міськраді представляє партію «За конкретні справи» - є самовисуванцем. Від партії «Голос» до парламенту балотується і екс-секретар Волочиської міської ради, яка була обрана від «Об’єднання «Самопоміч», директор ТОВ «Компанія «Інвол» Аліна Коваль.

Округ №188 (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 – 681454, 681559, 681563, 681565, 681566), Волочиський, Хмельницький райони):

На цьому окрузі поки що офіційно зареєстровані два кандидати. Діючий нардеп Сергій Лабазюк, який вже двічі вигравав вибори на 188-окрузі, знову йде до парламенту. Гривневий мільйонер, згідно його ж декларації за 2018 рік, є кандидатом-самовисуванцем. І поки що має лише одного конкурента – Артура Кокаревича, фізичну особу-підприємця з Хмельницького, якого висунула партія «Голос».

Округ №189 (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони):

Тут поки що найбільша кількість охочих стати народним депутатом. На один мандат претендують дев’ятеро людей. Слідом за екс-очільником Хмельницької облдержадміністрації Вадимом Лозовим, про реєстрацію якого сайт «Є» вже повідомляв, ЦВК оприлюднила прізвища й інших.

Партія «Довіряй людям» висунула по цьому округу підприємця Дмитра Шария, який проживає в Чорноморську Одеської області. Як самовисуванці йдуть на вибори і непрацюючий красилівчанин 32-річний Андрій Ратошнюк, і 36-річний підприємець з Нетішина Василь Войцеховський.

«Свобода» виставила на цей округ підприємця та керівника обласної організації партії Олега Лопатовського. «Штурмує» округ і діючий нардеп Андрій Шинькович, який торік володів квартирами в Києві та апартаментами в Болгарії. Представник «Блоку Петра Порошенка – «Солідарність» у нинішньому парламенті йде на вибори самовисуванцем.

Без партійних прапорів йдуть й інші кандидати. Зокрема, і голова Ізяславської райдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, який донедавнього часу був у фракції «БПП-Солідарність», а на останній сесії ця фракція змінила назву на «Рідна Хмельниччина».

Самовисуванцями йдуть і киянин, директор, ТОВ «Дорадо» Олександр Зрютін, і заступник директора з організаційно-правових питань ПП «Медіа-центр «Подільські Вісті», хмельничанин Володимир Романішин.

Округ №190 (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони):

Чотирьох кандидатів на цьому окрузі вже зареєструвала ЦВК. Троє з яких – самовисуванці. А ось політсила «Мерітократична партія України» висунула керівника Національного секретаріату своєї партії, мешканку Понінок Полонського району Анну Побережну.

Нардеп Роман Мацола, який проживає у Львові та минулого року задекларував подарунок у понад 1,5 мільйони гривень, в нинішньому парламенті є представником фракції «Блоку Петра Порошенка – «Солідарність». Та в парламент наступного скликання йде без партійних прапорів. 

Ще два кандидати-самовисуванці – мешканці Києва. Максиму Павленку та Сергію Процюку по 42 роки, і вони обидва тимчасово не працюють.

Округ №191 (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони):

До Антоніни Бойко та Олега Дубовика, про реєстрацію яких ми повідомляли, доєдналися ще четверо бажаючих.
Партія «Голос» висунула на цьому окрузі 27-річного підприємця зі Старокостянтинова Віктора Артеменка. ВО «Свобода» - 41-річного підприємця зі Старої Синяви Юрія Кравчука, який під час Революції Гідності був поранений в Києві. 

Зареєстрували й діючого нардепа, який задекларував більше мільйона доларів готівкою, Віктора Бондаря. Нещодавно він залишив партію «Відродження», яку очолював, а на вибори йде, як самовисуванець. 

Самовисуванцем зареєструвався і генеральний директор ТОВ «Аспік Груп», депутат Хмельницької обласної ради від «Аграрної партії» Олександр Співак.

Округ №192 (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони):

На ньому, як і на 188-му окрузів, також поки без ажіотажу. Лише два кандидати. Як відомо, раніше ЦВК зареєструвало кандидатом мультимільйонера, діючого нардепа Олександру Герегу. І ось додався ще один кандидат на цьому окрузі. Ним став учасник АТО, тимчасово непрацюючий 26-річний Назарій Чепко з Городка. Його висунуло ВО «Свобода».

Округ №193 (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони):

До раніше зареєстрованих Володимира Мельниченка, Олександра Попова та Віктора Худняка, додалися ще четверо бажаючих.

Самовисуванцями йдуть кам’янчани директор ТОВ «Матадор» Станіслав Сморжевський, який у 2015 році був кандидатом у депутати до Хмельницької облради від партії «Відродження», та фізична особа-підприємець Вікторія Кохановська, а також киянин генеральний директор ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг» Андрій Шпак. Від «Громадянської позиції» на окрузі балотуватиметься Василь Гаврилюк, директор приватного підприємства СТО «Престиж-2008».

Сайт «Є» продовжує стежити за виборчої кампанією та оприлюднювати прізвища зареєстрованих кандидатів. Після оголошення усіх бажаючих стати переможцем на округах Хмельниччини, сайт «Є» перейде і до партійних списків. Стежте за виборчим процесом на сайті «Є» в рубриці «Вибори».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую