ye-logo.v1.2

Вибори 2020: майже чотири тисячі правоохоронців і посилений режим служби

Вибори 582
Балентин Білянський каже, правоохоронці сподіваються, що вибори пройдуть спокійно.
Балентин Білянський каже, правоохоронці сподіваються, що вибори пройдуть спокійно. . Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

У поліції розповіли ситуацію в області в останні дні передвиборчої кампанії і як працюватимуть у день виборів.

Сьогодні, 21 жовтня перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив, що з 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби. В повному обсязі розгортається система управління: центральних та регіональних управлінь Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та ДПСУ.

В Головному управлінні Національної поліції у Хмельницькій області повідомили, що посиленого режиму несення служби готові. За словами заступника начальника ГУ НП Валентина Білянського правоохоронці беруть під охорону понад півтори тисячі дільничних виборчих комісій.

«Загалом по області для охорони дільничних та територіальних виборчих комісій, забезпечення правопорядок на вулицях та для оперативних резервів на випадок ускладнення ситуації, будуть задіяні 3 877 правоохоронців. Із них 2 271 представник Нацполіції, 1 351 – із ДСНС та 255 представників Національної гвардії України. Ми беремо під охорону всі 1 532 дільничні виборчі комісії та 64 територіальних виборчих комісії», – повідомив Валентин Білянський.

Але у поліції сподіваються, що вибори пройдуть спокійно.

Як повідомив Валентин Білянський, станом на вечір 21 жовтня до поліції надійшло 76 повідомлень пов’язаних із виборчим процесом. За результатами – два факти правопорушень внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань, складено 22 протокол про адміністративне правопорушення і по 13 фактах ще проводяться перевірки.  

До теми: Майже три мільйони гривень виділили на засоби захисту під час виборів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую