ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Офіційно: у Шепетівці оголосили результати виборів на посаду міського голови

Вибори 3065
Територіальна виборча комісія оголосила результати виборів міського голови у Шепетівці
Територіальна виборча комісія оголосила результати виборів міського голови у Шепетівці. Фото: з архіву автора

Територіальна виборча комісія зачитала протокол голосування.

Сьогодні, 30 жовтня Шепетівська міська територіальна виборча комісія оголосили результати голосування на посаду Шепетівського міського голови. Як повідомив виконуючий обов’язки голови комісії Сергій Месь, система електронного кабінету поки не сформувала протокол, але результати комісія готова оприлюднити.

«На даний час система електронного кабінету не може сформувати протокол. Тому я зачитаю протокол, щодо результатів голосування на виборах Шепетівського міського голови», – повідомив Сергій Месь.

За його словами, територіальна виборча комісія отримала 36 422 виборчих бюлетені. Проголосувало 10 115 виборців, а решту – 26 307 бюлетенів – невикористані і погашені комісією. Із усіх бюлетенів вкинених у скриньки 243 виявилися недійсними.

За результатами підрахунку голосів, за кандидатуру Віталія Бузиля проголосувало 2 298 виборців, за Світлану Павлишину – 1828 виборців, за Петра Дзяворука – 1 598, а за тепер уже екс-мера Михайла Полодюка – 1 024 голосів.

Отже, за результатами голосування наступним міським головою Шепетівки буде Віталій Бузиль.

Зачитавши результати голосування,члени комісії зробили технічну перерву до моменту поки електронна система сформує протокол.

За кандидатуру Віталія Бузиля проголосувало 2 298 виборців 

Нагадаємо, вчора Шепетівська міська територіальна виборча комісія розглядала заяви про перерахунок голосів, але прийняли рішення не перераховувати.

Читайте також: У кріслі мера: кого на Хмельниччині вітають з перемогою на виборах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую