ye-logo.v1.2

Вибори 2020: хто став депутатом Шепетівської районної ради (список)

Вибори 3426
У Шепетівській районній раді буде 42 депутати
У Шепетівській районній раді буде 42 депутати. Фото: shepetivka.com.ua

Дані згідно із протоколом Шепетівської районної територіальної виборчої комісії.

За результатами голосування під час місцевих місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, до Шепетівської районної ради обрано 42 депутати, представників 8 політичних партій.

За даними Шепетівської районної територіальної виборчої комісії, участь у голосуванні взяли 85 955 виборців. Із усіх отриманих ними виборчих бюлетенів, 6 545 комісія визнала недійсними.

За результатами голосування, вподобання виборців розділилися наступним чином:

«За майбутнє» – 18 773 голоси, 21.43%, 9 місць у раді;
«Європейська солідарність» – 12 519 голосів, 16.67%, 7 місць у раді;
«За конкретні справи» – 10 888 голосів, 14.29%, 6 місць у раді;
«Слуга народу» – 10 777 голосів, 14.29%, 6 місць у раді;
ВО «Батьківщина» – 9 037 голосів, 11.9%, 5 місць у раді;
«Сила і Честь» – 5 766 голосів, 7.14%, 3 місця у раді.
«Радикальна Партія Олега Ляшка» – 4 366 голосів, 7.14%, 3 місця у раді;
«Опозиційна платформа – За життя» – 3 973 голоси, 7.14%, 3 місця у раді;

До теми: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької обласної ради (список)

Отож, депутатами Шепетівської районної ради обрані:

«За майбутнє»:

1.Лосовський Валентин Анатолійович, юрист ТОВ науково – виробнича агрофірма «Перлина Поділля»;
2.Мєдвєдєва Світлана Володимирівна, бухгалтер ТОВ науково – виробнича агрофірма «Перлина Поділля»;
3.Корнійчук Володимир Костянтинович, директор ТОВ «Компанія «Укрелітагро»;
4.Паразінський Василь Адольфович, Тимчасово не працює;
5.Остапчук Андрій Олександрович, голова СФГ «Світанок»;
6.Глушаков Олексій Олександрович, начальник управління Держпраці у Хмельницькій області;
7.Фрідман Артур Давидович, генеральний директор Приватне акціонерне товариство «Прогрес»;
8.Білас Сергій Григорович, начальник Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради.
9.Якобчук Любов Степанівна, начальник ВП «Козятинська дирекція залізничних перевезень»,

«Європейська солідарність»:

1.Мовсісян Артур Врамович, заступник голови Шепетівської районної ради;
2.Довгань Олег Миколайович, лікар КНП «Шепетівська центральна районна лікарня»;
3.Муляр Роман Петрович, ФОП;
4.Савицький Федір Васильович, Пенсіонер;
5.Форсюк Сергій Миколайович, заступник директора ТОВ від «Реноме Комфорт»;
6.Кулінський Олег Юрійович, перший заступник Полонського міського голови;
7.Яськов Віктор Михайлович, заступник Полонського міського голови.

«За конкретні справи»:

1.Радзивілюк Леонід Анатолійович, голова Славутської районної ради;
2.Тихонюк Валентина Дмитрівна, головний бухгалтер ТОВ «Лотівка Еліт»;
3.Стецюк Володимир Іполітович, заступник директора ТОВ «Лотівка Еліт»;
4.Шевчук Ігор Анатолійович, ФОП;
5.Олінійчук Оксана Віталіївна, керуюча справами Улашанівської сільської ради;
6.Сапожнік Віктор Вікторович, директор ДП «Славутське лісове господарство»;

«Слуга народу»:

1.Басюк Юрій Миколайович,голова Шепетівської районної державної адміністрації;
2.Сасюк Володимир Михайлович, директор державного підприємства «Шепетівський лісгосп»;
3.Філіппова Ольга Андріївна, помічник народного депутата України;
4.Федорчук Іван Борисович, голова Ізяславської районної державної адміністрації;
5.Петрук Андрій Вікторович, директор ТОВ «ZION HAUS TRIAD»;
6.Нагорна Віра Микитівна, лікар-педіатр Полонської ЦРЛ імені Н. С. Говорун;

ВО «Батьківщина»:

1.Мазур Микола Іванович,начальник відділення НА страхова компанія «ОРАНТА»;
2.Гаврилюк Олег Віталійович, Головний лікар Славутського центру ПМСД;
3.Микульський Сергій Володимирович,перший заступник Славутського міського голови;
4.Ройко Вікторія Сергіївна, фінансовий директор ФОП Ройко А.Т.;
5.Фещин Олексій Васильович, приватний підприємець;

«Радикальна партія Олега Ляшка»:

1.Пономарьов Сергій Олександрович, тимчасово не працює;
2.Петренко Олександр Валерійович, ФОП;
3.Дехтярук Богдан Олександрович, ФОП;

«Сила і честь»:

1.Міракін Василь Васильович, директор ТОВ «Дубово-агро»;
2.Довгаль Олексій Сергійович, директор ФГ «Гоподарський двір»;
3.Полоневич Сергій Васильович, лікар КНП «Хмельницька обласна лікарня»;

«Опозиційна платформа – За життя»:

1.Цимбал Геннадій Леонідович, ФОП;
2.Станіслав Тарас Григорович, Понінківське ПТУ;
3.Веселкова Галина Петрівна, Директор ТОВ «Шепетівка – Компані»;

Читайте також: Кого обрали до Кам'янець-Подільської районної ради, Хмельницької районної ради і

голів у 60 громадах області
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую