ye-logo.v1.2

На Хмельниччині виявили порушників карантину вихідного дня: серед них два ринки

Суспільство 9716
Зокрема, працівники поліції зафіксували порушення карантину вихідного дня двома ринками Хмельницького
Зокрема, працівники поліції зафіксували порушення карантину вихідного дня двома ринками Хмельницького. Фото: facebook.com/policia.Khmelnytskoi.oblasti

Правоохоронці проводять перевірки щодо можливого порушення постанови уряду й у неділю.

З цієї суботи, 14 листопада, в Україні почав діяти карантин вихідного дня. Минулої доби правоохоронці зафіксували майже десяток порушень, пов’язаних з його дією. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За інформацією пресслужби поліції, нині щоденно по всій області працює понад 25 рейдових груп. Вони перевіряють, як заклади громадського харчування, розважальні заклади, заклади торгівлі та перевізники дотримуються карантинних обмежень. Загалом під такі перевірки підпадає приблизно 400 суб’єктів господарювання області.

Як наслідок впродовж минулої доби представники таких рейдових груп виявили дев’ятьох підприємців, які порушили правила карантину вихідного дня. Серед них є два ринки обласного центру, а також заклади громадського харчування та господарські магазини в різних частинах Хмельниччини.

«На порушників склали протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей), — розповідають у поліції. — А загалом з початку року працівники поліції склали вже 2 тисячі 35 адміністративних протоколів на порушників карантинних обмежень».

Також у секторі комунікації поліції Хмельницької області додають, що перевірки щодо дотримання правил карантину вихідного дня тривають і сьогодні, 15 листопада.

Нагадаємо, карантин вихідного дня розпочинається опівночі суботи й завершується опівночі понеділка. У цей час закладам громадського харчування заборонено приймання відвідувачів. Це ж стосується роботи торгово-розважальних центрів та інших закладів торгового та побутового обслуговування громадян. Виключенням з цього правила є магазини та супермаркети, в яких 60 відсотків торговельної площі передбачена для реалізації харчів, пального, медикаментів, ветеринарної продукції. Заборонено й роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів.

Однак питання роботи ринків у вихідні окремо не прописано у новій постанові Кабміну. Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет розповів, що продовольчі ринки можуть працювати. Але його відповідь про роботу непродовольчих, зокрема речового, позбавлена конкретики.

«Наразі ми пропрацьовуємо це питання з підприємцями. І по факту ви побачите, чи працюватиме він у вихідні, чи ні, — каже Дмитро Габінет. — Якщо детально трактувати постанову Кабміну, то тут є свої нюанси. Якщо брати до уваги, що це речова група, то з одного боку такий ринок не може працювати, з іншої сторони тут є свої нюанси».

Крім того, він заявив, що у понеділок буде відомо, чи когось з представників ринків оштрафують.

Натомість виконавчий директор громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків» Олександр Сніховський заявив, що усі продовольчі та непродовольчі ринки Хмельницького будуть працювати у суботу та неділю. За його словами, це спільна позиція підприємців, асоціації та міської влади.

До теми: Хмельницький водій уникнув покарання за порушення карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую