ye-logo.v1.2

Курити не можна буде навіть кальяни та електронні сигарети

Здоров'я 5500
Фото: vkurse.ua

На черговий семінар стосовно заборони куріння в громадських місцях запрошують працівників ресторанного бізнесу і небайдужих хмельничан.

16 грудня 2012 року набирає чинності Закон України №4844 “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів”. Закон розширює ряд громадських місць, де буде заборонено куріння, а також куріння електронних сигарет і кальянів. 

Як повідомляє Хмельницька міська рада, для інформування споживачів та інших зацікавлених осіб про вимоги законодавства щодо попередження та зменшення тютюнопаління, вивчення найкращого міжнародного досвіду у сфері зменшення вживання тютюнових виробів 6 грудня 2012 року об 11.00 в приміщенні Хмельницького міського Будинку культури (вул. Проскурівська, 43) відбудеться семінар на тему: “Виконання вимог законодавства про заборону куріння на громадських місцях”.

Семінар проводять спільно Товариство споживачів та управління торгівлі Хмельницької міської ради за сприяння ГО “Життя” та Інституту Медіа Права.

Організатори просять взяти участь в підготовці та проведенні семінару суб’єктів господарювання, які працюють в сфері ресторанного бізнесу, мешканців міста та будуть вдячні за співпрацю.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую