ye-logo.v1.2

Поліпи можна лікувати

Здоров'я 45457
Фото: www.pain.mrdoctor.net -

Від поліпів травного тракту.

 Діагноз “поліпоз” ставиться лікарем не на підставі клінічної картини, а на підставі обстеження (це або рентген, або гастроскопія). За формою поліпи в шлунку нагадують ягоду, цвітну капусту розміром 1-3 см, іноді більше. Вони можуть бути на ніжці та без неї. Поліп — це пухлина залозистої структури. Як правило, вони розвиваються на тлі хронічного гастриту й інших запальних процесів. Лікування поліпів у шлунку, стравоході, дванадцятипалій кишці починають з використання меду з вершковим маслом. Для цього потрібно взяти 0,5 кг меду, 0,5 кг вершкового топленого масла, покласти в каструлю й варити на малому вогні 1,5 години, помішуючи. Охолодити, перелити в банку й поставити в холодильник. Пити по 1 ст. л. тричі на день за 30 хвилин до приймання їжі. Потім протягом 5 днів тричі на день приймають 30%-ву настоянку чистотілу (продається в аптеці) за 15 хвилин до приймання їжі. Після цього роблять перерву на 5 днів. Курс варто повторити 4 рази. Потім приготувати збір, взявши трави чистотілу — 3 частини, квіток таволги — 3 частини, квіток нагідок — 2 частини, парила — 2 частини. Столову ложку суміші залити склянкою окропу, настояти 5 годин і процідити. Приймати тричі на день за 30 хвилин до приймання їжі; починати з 1 ч. л. і поступово збільшити дозу до 1 ст. л. Приймати протягом 10 днів, потім зробити десятиденну перерву. Курс повторити тричі.

Поліпи в кишківнику. Це серйозна небезпека для організму. Вони ростуть зі стінки кишківника в його просвіт. Причина — хронічне запалення. Поліпи можуть роками себе не проявляти, тому лікарі вважають, що кожна людина після 50 років повинна перевіряти кишківник — це основний захід із профілактики раку цього органу. Поліп у кишківнику — це доброякісне пухлиноподібне утворення. Основною причиною його утворення є хронічні запалення слизової оболонки цього органа. Самі пухлини на вигляд невеликі, але іноді досягають значних розмірів. Симптоми захворювання не спостерігаються, у деяких випадках буває виділення слизу з калом, тоді можливі кровотечі. У багатьох випадках дієві народні методи лікування. Гриби шиїтаке й чага допомагають успішно боротися із поліпами в кишківнику. Їх настоюють на горілці (1:10) і використовують у вигляді клізм, розводячи кип'яченою водою: 1 ст. л. настою на 0,5 л води. Такі клізми поєднують з клізмами із соку чистотілу. Його зробити нескладно. Перекрутити через м’ясорубку свіжий чистотіл, вичавити сік. Головне — утримати в кишківнику розчин упродовж 25 хвилин. Курс лікування складається із трьох етапів. На першому беруть для клізми 2 л теплої води й розводять у ній 1 ч. л. соку чистотілу. Робити процедури щодня на ніч протягом 20 днів. Зробити перерву на 15 днів і повторити застосування клізми, але тепер уже з 1 ст. л. соку чистотілу на 2 л води. Знову перерва й такий самий курс: 20 клізм із 1 ст. л. соку чистотілу на 2 л води.
Додатково від поліпів у кишківнику рекомендується приймати хрін із медом. Натріть хрін та з’єднайте його з медом у рівних пропорціях, розмішайте. Приймайте по 1 ч. л. тричі на день.
Поліпи в прямій кишці. Для лікування використовують траву чистотілу. Потрібно 1 ч. л. сухої трави залити склянкою води, поставити на водяну баню й варити півгодини. Потім охолодити, також півгодини, після цього процідити. Стати на коліна, за допомогою кварти Есмарха ввести в пряму кишку склянку відвару, трохи постояти. Тоді лягти на лівий бік, потім на правий бік, а далі — на спину. Зробити 10 процедур, 3 дні перерва. Після перерви повторний курс лікування. Потім трав’яний відвар довести до кипіння, перелити в таз і на скільки зможете терпіти, сісти в нього. Коли відчуєте, що вам не гаряче, долийте окропу. Так пропартеся 120 хвилин. Після цієї процедури 1 ч. л. обліпихової олії ввести в анальний отвір. Так слід зробити тричі. Для приготування обліпихової олії: на 0,5 л соняшникової олії — 0,5 кг обліпихи. В емальованому посуді довести до кипіння та кип’ятити п’ять годин, зменшивши вогонь. Поки вона ще гаряча, розлити по банках.

Від поліпів у сечовому та жовчному міхурах. При поліпах в уретрі й сечовому міхурі можна використати настоянку трави чистотілу. Рецепт її приготування досить простий: одну частину трави лікарської рослини настоювати в п’яти частинах горілки. Настоянку треба приймати всередину по 10 крапель вранці й ввечері. Варто також щодня спринцюватися настоями ромашки аптечної. При поліпозі сечового міхура успішно застосовують багатокомпонентний збір Здренка: трава аврану лікарського, рутвиці малої, горицвіту весняного, споришу, залізняку колючого, перстачу сріблястого, полину звичайного, собачої кропиви, хвоща польового, череди трироздільної, листя кропиви дводомної, м’яти перцевої, шавлії лікарської, квітки цмину піскового, конвалії травневої, пижми звичайної, ромашки аптечної, деревію звичайного. Усе беруть порівну. Готують настій у розрахунку 2 ст. л. на 0,5 л окропу. Настоюють ніч. П’ють по 50 мл тричі на день. Курс лікування — 3 місяці. Через кожні 10 днів роблять перерви на 2 дні. Поліпи жовчного міхура — це пухлиноподібні утворення, що ростуть із стінки жовчного міхура в його просвіт. Вони можуть бути як поодинокі, так і множинні. Для лікування варто приготувати такий настій: 1 ст. л. сухої подрібненої трави чистотілу залити в термосі склянкою окропу, настояти 2 години, процідити й пити по 2 ст. л. тричі на день за 20 хвилин до приймання їжі. Курс лікування — місяць, після 10-денної перерви можна повторити. Після першого курсу лікування слід провести другий, при цьому до чистотілу додати ромашку. Змішати порівну квітки ромашки й траву чистотілу. 1 ст. л. суміші залити склянкою окропу, настояти ніч, процідити й приймати по 1 ст. л. за півгодини до приймання їжі. Курс прийому — місяць, після 10-денної перерви його повторити.

Підготувала Ангеліна ПІДЛІСНА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую