ye-logo.v1.2

Сяюча посмішка на усi 32

Здоров'я 5797

Гарна посмішка – це завжди гарантія доброго настрою та позитиву.

Мистецтва гарно та правильно посміхатися навіть навчають на спеціальних уроках з етикету чи у школах для справжніх панянок. Однак, як би ви не навчалися посміхатися правильно, а якщо не все гаразд із зубами, то по-справжньому гарної посмішки не вийде. «Останнім часом з розвитком естетичної стоматології нормою є не просто здорові, але й красиві зуби, – стверджує Сергій Степанов, лікар-стоматолог. – Перше, що кидається в очі – це їхній колір. Тому сучасна стоматологія пропонує багато варіантів такої процедури. Найпоширеніші з них – звичайне та хімічне відбілювання». Однак, ця новомодна процедура, окрім естетичної користі, має й свої недоліки. Деякі лікарі порівнюють відбілювання зубів із висвітленням волосся: наводимо красу ззовні, але руйнуємо структуру зсередини. Та якщо ви, все ж таки, наважилися на відбілювання зубів, варто звернути увагу на підготовку, плюси-мінуси і, обов'язково, ціну – ця процедура не з дешевих.

За словами пана Сергія, відбілювання проводять тільки на здорових зубах, тому спочатку потрібно, як кажуть, привести до ладу усі 32. Це обійдеться вам у суму від п'ятдесяти гривень за звичайну пломбу на один зуб без лікування, і до … залежно від того, у якому стані ваші зуби. Результат, ціна і кількість сеансів відбілювання залежатимуть від природного відтінку ваших зубів. Звичайно, для запеклих курців і любителів кави кількість процедур буде більшою, ніж для решти клієнтів.

Серед найпоширеніших процедур, які надають хмельницькі стоматологи, звичайне відбілювання у кабінеті лікаря: зняття зубного каменю і нальоту, використання відбілюючого гелю. Коштує це, в середньому, 150-200 гривень. Для тих, хто хоче висвітлити зуби на кілька тонів, лікарі пропонують хімічне відбілювання, при якому використовують спеціальні насадки – каппи. Індивідуально для кожного клієнта лікарем створюється спеціальна форма, яку щовечора потрібно наповнювати відбілюючою речовиною та одягати на зуби. Процедура триває два-три тижні. Серед недоліків – наявність лишньої «штуки» на зубах і присмак гелю протягом тривалого часу, однак результат того вартий. Коштує таке задоволення, залежно від тривалості та складності процедури – від 300 гривень на одну щелепу і до двох тисяч за повний комплекс послуг.

Можна, звичайно ж, скористатися «домашнім» методом відбілювання використовуючи соду, але стежте, щоб не «переборщити», інакше зуби втратять блиск і будуть схожі на крейду.

«Є технологія, яка дозволяє досягнути бажаного успіху за 30 хвилин – каже лікар-стоматолог Аліна Баліцька, – це поєднання безпечного блакитного випромінювання та спеціальної гель-формули для досягнення максимальних результатів. Така система відбілює зуби за одну процедуру, триває не більше, ніж візит до перукаря і не викликає побічних ефектів»

Досягнувши бажаного результату не варто заспокоюватися. Стоматологи рекомендують протягом 24 годин після процедури взагалі не вживати міцного чаю, кави, червоного вина та відмовитися від цигарок, а в подальшому – звести їх вживання до мінімуму. Адже всі ці компоненти порушують природній колір зубів, а отже вони – не кращі супутники сяючої посмішки.

Корисні для очей чорниці, також «вороги» білих зубів, які мають мікро­тріщини. Чорниці містять у собі природні барвники, які змінюють колір зубної емалі. І найголовніше, що варто пам'ятати не лише власникам «білих» зубів – двічі на день чистити зуби, обов'язково користуватися зубною ниткою (флосом) та не забувати про ополіскувачі для рота.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую