ye-logo.v1.2

Лікувальний лазер

Здоров'я 4605

Кореспонденти «Є Поділля» дізнавалися, у яких галузях медицини області застосовують передові технології, зокрема – лазери

Лазеротерапія
Як розповідає головний рефлексотерапевт області Віктор Собчук, це ліку- вальний метод, при якому дієвим фактором є лазерне випромінення. «Ла- зерний промінь освітлює необхідну зону  в автоматичному чи ручному режимі, – пояснює Віктор Васильович. – В основу автоматичного сканування покладений принцип зміни  у просторі положення лазерного променя, що дає можливість опромінення окремих ділянок тіла різного розміру з використанням світлової плями різної конфігурації. Лазеротерапія має такі ефекти: протизапальний, знеболюючий, імунокоригуючий, регенеративний (відновлюючий), загальнозміц- нюючий тощо. Лікування лазером, крім місцевого впливу, підсилює насичення крові киснем, поліпшує загальне самопочуття і нерідко застосовується для підвищення імунітету». 
«Лазеротерапія корисна при запальних захворюваннях у гострій формі, при дистрофічних процесах, захворюваннях опорно-рухового апарату та периферійної нервової системи, тромбофлебіті, шкірних хворобах, захворюваннях внутрішніх органів, гінекологічних, урологіч- них, очних, лор-захворюваннях, застосовується для стабілізації обмінних та імунних процесів», – розповідає лікар-невролог першої категорії медичного підприємства «Альтернативна медицина» Тетяна Жигунова.
Протипокази до лазеротерапії: новоутворення, індивідуальна непереносимість.

Косметологія
Нині чи не кожен салон краси має у своєму арсеналі лазерні процедури. “Лазер в умілих руках косметолога справді може творити дива, – каже косметолог одного з хмельницьких салонів краси Наталя Магдій. – Його застосовують для різних процедур. Наприклад, лазерний промінь може повністю стерти зі шкіри судинні “зірочки”, позбавити від вугрового висипу. Видалення волосся на всіх ділянках тіла – ще одна популярна процедура, яку роблять за допомогою лазера. Якщо колись людина зробила татуювання і тепер шкодує про це, лазерний промінь допоможе і в цьому випадку. Лазером також можна видаляти бородавки та папіломи. Найпопулярнішою процедурою серед жінок, яку роблять за допомогою лазера, є лазерне шліфування обличчя. Його роблять жінки після 35 років. Під час процедури лазер наче випаровує поверхневий шар шкіри разом зі зморшками та пігментними плямами. Також завдяки цій процедурі можна досягти помітного ліфтинг-ефекту. Крім оновлення поверхневих шарів шкіри, під час дії лазера відбувається скорочення колагенових волокон глибоких шарів, що викликає ефект підтяжки шкіри обличчя і дозволяє відновити її, коригує носогубні складки, глибокі зморшки на лобі, дрібні зморшки довкола очей. Сеанс лазерної терапії абсолютно безпечний. Лазерні апарати, котрі застосовують в сучасній косметології, дозволяють здійснювати будь-які процедури дуже акуратно і практично безболісно. Більшість процедур (окрім лазерного шліфування обличчя) не потребують реабілітаційного періоду».

Підготували Ірина ОЛІЙНИК та Олена ЩЕГЕЛЬСЬКА.
Продовження теми у наступному випуску «Мовою здоров'я».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую