ye-logo.v1.2

У Хмельницькому скасували карантин

Здоров'я 3511

Розпорядження про це видав міський голова Сергій Мельник

У розпорядження зазначається: "Згідно з поданням головного державного санітарного лікаря міста від 29.12.2010р. №4308, враховуючи стабілізацію епідемічної ситуації щодо захворюваності населення міста гострими респіраторно-вірусними інфекціями та грипом станом на 28.12.2010р., зниження інтенсивності епідемічного процесу серед школярів в 2,5 рази:
Відмінити з 30.12.2010р. карантинні заходи в місті, введені в дію розпорядженням міського голови від 17.12.2010р. №453-р".
Керівників навчально-виховних закладів різних форм власності зобов'язано зняти карантин в загальноосвітніх школах, позашкільних, спортивних та інших навчальних закладах міста з 30 грудня. Начальнику управління культури дозволено відновити з цього числа показ дитячих кіносеансів у кінотеатрах міста, дитячих вистав, заняття в музичних та художніх школах, школі мистецтв; зняти обмеження щодо проведення культурно-масових заходів. Заклади торгівлі, громадського харчування працюють у звичайному режимі. У лікувально-профілактичних закладах, які розташовані на території міста, карантинні заходи та масковий режим залишаються.Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови Григорія Давиденка.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую