ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

«Урожайний» тиждень у травмпункті: звернулося 275 хмельничан, понад 70 – з переломами

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 778
Найчастіше хмельничани травмуються на вихідних
Найчастіше хмельничани травмуються на вихідних. Фото: автора

Найбільше звернень медики фіксують по понеділках.

У травмпункті Хмельницької міської лікарні через негоду побільшало пацієнтів. Хмельничани з вуличними травмами почали звертатися вже на вихідних, більше - у понеділок. Як розповів завідувач міського травмпункту Руслан Колесніков, тиждень був «урожайним».

«В понеділок, 22 січня до нас звернулося 82 особи, 20 з яких впали та вулиці, а 18 отримали переломи. У вівторок поступило 67 хворих, 22 людини впали і всі зазнали переломи рук або ніг. В середу, 24 січня, ми зафіксували 57 звернень, 32 випадки з яких були з вуличними травмами і 14 переломів. Вчора до нас звернулося 58 хмельничан, 15 з них травмувалися на вулиці, а 16 отримали переломи. Сьогодні, 26 січня на 11:00 годин ми вже мамо 11 пацієнтів. До вечора ця цифра збільшиться», - розповів Руслан В’ячеславович.

Як зазначив медик, здебільшого хмельничани травмувалися на вулицях міста, падали на слизьких тротуарах. Більшість тих, хто внаслідок падіння отримав перелом, – це люди старшого віку.

Тим часом комунальники обласного центру звітують, що дороги прибирають та посипають їх сіллю та протиожеледною сумішшю. А чиновники взагалі запевняють, що на дорогах області слизько не буде.

До речі, погода на вихідних в Україні буде по-справжньому морозяною – до -25 градусів морозу вночі, і до -15 градусів – вдень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята