ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

У Хмельницькому районі скажений собака покусав трьох людей

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2798
Собака напав на своїх господарів, а потім здох
Собака напав на своїх господарів, а потім здох. Фото: Gorod.lv

Жертвами нападу стали господарі тварини.

Днями, до Хмельницького травматологічного центру звернулося троє мешканців Хмельницького району, які мали невеликі рани від укусу собаки.

«Пацієнти розповіли, що їх покусав пес, який після нападу помер. Люди злякалися і звернулися до нас. Під час огляду хмельничани згадали, що незадовго до цього, їхнього пса вкусила лисиця. Я відразу зрозумів, що собака був інфікований сказом», - розповів завідувач Хмельницького травматологічного центру Руслан Колесніков.

Медик госпіталізував пацієнтів та рекомендував отримати щеплення від сказу.

«При укусі будь-яким тваринам завжди існує ризик зараження захворюванням, причому неважливо, яка саме тварина вкусила людину, оскільки будь-який собака може виявитися носієм небезпечного захворювання,  - застерігає Руслан В’ячеславович. - Сказ - інфекційне захворювання, вірус якого здатний потрапити в людський організм при укусі зараженими дикими і домашніми тваринами. Слина, яка потрапляє від носія вірусу на слизову оболонку або пошкоджену шкіру здатна викликати зараження сказом. Триває інкубаційний період по-різному: від декількох тижнів до 2-х місяців, але в окремих випадках може тривати і до року. В процесі спілкування з зараженою людиною потрібно дотримуватися заходів безпеки, оскільки в слині у нього також є вірус».

 Читайте також: За три дні собаки покусали чотирьох хмельничан.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую