ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

За три дні літа майже дві сотні хмельничан звернулися до травмпункту

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1850
Медики Хмельницького міського травматологічного центру фіксують збільшення кількості пацієнтів з ранами та переломами
Медики Хмельницького міського травматологічного центру фіксують збільшення кількості пацієнтів з ранами та переломами. Фото: vlasno.info

Одну людину госпіталізували.

Літо щойно розпочалося, а медики Хмельницького міського травматологічного центру фіксують збільшення кількості пацієнтів з ранами та переломами.

«У п’ятницю, 1 червня, до нас звернулося 68 пацієнтів, в суботу – 73, а вчора, 3 червня, – 52 особи. Третина усіх пацієнтів звертаються з вивихами, травмами та переломами різного ступеня складності. Одну людину госпіталізували, оскільки перелом потребував оперативного лікування», - каже завідувач травматологічного центру Руслан Колесніков.

Також медик додає, що наразі «частими гостями» травмпункту є особи, які каталися на атракціонах, велосипедах, роликах, а також перебували в стані алкогольного сп'яніння. Проте є й такі пацієнти, які отримують травми не виходячи з дому.

«Сьогодні накладав гіпс хмельничанці, яка стала на табуретку знімати тюль і впала. На жаль, майже усе літо жінка ходитиме з милицями із загіпсованою ногою», - каже Руслан В’ячеславович.

За словами лікаря, у разі підозри на перелом краще викликати «швидку» і намагатися менше рухатися, щоб не нашкодити собі ще більше. До травмованого місця треба прикласти лід або щось холодне.

Також медик наголошує, що у зв’язку високими температурами, які прогнозують нам синоптики цього літа, у спекотні дні хмельничанам бажано уникати прямих сонячних променів, вживати багато рідини та носити легкий одяг.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую