ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Коли розпочнеться епідсезон захворюваності на грип – МОЗ

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 874
Щорічна вакцинація – найефективніша профілактика грипу. Вона захищає від найбільш поширених штамів вірусу
Щорічна вакцинація – найефективніша профілактика грипу. Вона захищає від найбільш поширених штамів вірусу. Фото: golosgromadu.info

Щорічна вакцинація – найефективніша профілактика грипу.

З жовтня розпочнеться епідсезон захворюваності на грип. З повідомлення Міністерства охорони здоров’я, в Україні, за пронозами World Health Organization (WHO), ймовірно циркулюватимуть:
- вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09;
- вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2);
- вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

«Для епідсезону 2018-2019 року в Україні очікується наявність трьох вакцин від грипу. Одна з них уже зареєстрована в Україні, друга вакцина завершила процес спеціалізованої експертизи реєстрації, матеріали щодо третьої вакцини перебувають на розгляді у Державному експертному центрі», - повідомляють у МОЗ.

Додають, що кожен українець зможе придбати вакцину в аптеці за власний кошт і зробити відповідне щеплення у закладі охорони здоров’я. Вакцини будуть доступні в аптеках протягом місяця.

Вакцинувавшись від грипу, ви збережете своє здоров’я і заощадите кошти: за різними оцінками, витрати на лікування грипу чи ГРВІ коливаються від 400 до 2700 гривень у залежності від тяжкості захворювання, а вартість 1 дози вакцини, що захищає від грипу упродовж усього сезону, складає близько 200 гривень.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас