ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Кожен сороковий житель Хмельницької області хворіє на рак

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1800
Рак посідає друге місце в структурі смертності населення України
Рак посідає друге місце в структурі смертності населення України. Фото: ілюстрація moyezdorovya.com.ua

Минулого року на Хмельниччині зареєстровано близько 5 тисяч нових випадків злоякісних новоутворень.

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Щороку у світі виявляють 12 мільйонів осіб, які вперше захворіли на рак. Близько 7 мільйонів помирають від хвороби. Такі дані оприлюднили на сайті Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

«Україна вирізняється високим рівнем захворюваності на цю недугу. Рак посідає друге місце в структурі смертності населення України і разом із серцево-судинними захворюваннями визначає рівень здоров’я нації. Ризик захворіти на рак в Україні має кожен третій чоловік та кожна п’ята жінка. Щороку майже 180 тисяч українців хворіють на злоякісні новоутворення, а помирає від різних форм раку близько 90 тисяч», - повідомляють в Департаменті.

За даними Департаменту, у 2018 році в Хмельницькій області зареєстровано близько 5 тисяч нових випадків злоякісних новоутворень. Померло від онкологічних захворювань більше 2,5 тисяч людей. На жаль, не проживають року з моменту встановлення діагнозу раку, понад 1,2 тисячі пацієнтів. З 2000 року захворюваність на рак зросла на 16 відсотків. На початок 2019 року в області, на диспансерному обліку, перебувало більше 32 тисяч пацієнтів з діагнозом онкологічного захворювання. Іншими словами, один із сорока жителів області хворіє на рак.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую