ye-logo.v1.2
16 Червня, 2019

У хмельницькій поліклініці №1 відкрили оновлену операційну (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 4549

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Ремонт та обладнання обійшлися у 460 тисяч гривень.

У хмельницькій поліклініці №1 запрацювала оновлена операційна. Хмельничани, які звертатимуться до медзакладу зможуть на місці отримати необхідне хірургічне втручання, якщо у цьому буде необхідність.

«При поліклініці завжди була операційна, яка існувала ще з початку діяльності медзакладу. Ремонт у ній більше нагадував подорож у минуле. Щороку, ми оперували у ній понад 1300 пацієнтів. Ще в літку ми почали ремонтні роботи у даній операційній і наразі вона готова й надалі приймати пацієнтів, – розповів завідувач хірургічним відділенням поліклініки №1 Віктор Петров. – Тут проводяться невеликі хірургічні втручання на шкірі та підшкірно-жировій клітковині, травматологічні операції. Залучені лікарі усіх хірургічних спеціальностей, які представлені у поліклініці. В подальшому планується розширити обсяг маніпуляцій. Буде введений в штат лікар анастезіолог».

  

На ремонт та обладнання було витрачено 460 тисяч гривень.

На ремонт та необхідне обладнання було витрачено 460 тисяч гривень.

«Майже 40 відсотків з цих коштів пішли з міського бюджету, а решта – кошти самої поліклініки, які вона заробляє від надання деяких послуг. Таке співфінансування дало нам сьогодні хороший результат – сучасну та якісну операційну», - зазначив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

При нагоді завідувач хірургічним відділенням поліклініки №1 Віктор Петров розповів міському голові Олександру Симчишину про подальші плани на переобладнання та розширення відділення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео